Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18FH-0, 18 V, 2.5 J, SDS+, 4933478499, без батерия
490.78 € / 959.88 лв. Original price was: 490.78 € / 959.88 лв..291.00 € / 569.15 лв. Текущата цена е: 291.00 € / 569.15 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18BLH-502X, 18 V, 5 Ah, 2.3 J, 4933478894
706.80 € / 1382.38 лв. Original price was: 706.80 € / 1382.38 лв..555.00 € / 1085.49 лв. Текущата цена е: 555.00 € / 1085.49 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18BLHACD26-0, 18 V, 2.6 J, SDS-Plus, 4933492483, без батерия
332.39 € / 650.10 лв. Original price was: 332.39 € / 650.10 лв..236.00 € / 461.58 лв. Текущата цена е: 236.00 € / 461.58 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933492483
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18BLHACD26-0, 18 V, 2.6 J, SDS-Plus, 4933492483, без батерия
-
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M18BLHACD26-0 има захранващо напрежение 18 V и сила на удара 2.6 J.
-
Разполага с безчетков POWERSTATE мотор, осигуряващ скорост на празен ход 0 – 1270 об/мин и честота на удара 0 – 4600 уд/мин.
-
Поддържа интелигентна система Redlink plus, която предотвратява претоварване и осигурява достатъчно мощност на машината при големи натоварвания.
-
Захватът на патронника е SDS-Plus. Машината разполага с 4 режима на работа: пробиване, ударно пробиване, къртене и variolock за максимална гъвкавост.
-
Поддържа система FIXTEC за смяна на консуматива без допълнителни инструменти.
-
В доставката не са включени батерия и зарядно устройство.
Окомплектовка
- Без батерия
- Странична дръжка
- Дълбокомер
- Грес
Допълнителна информация
| Тегло | 3.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 2.6 J |
| Честота на удара | 0 – 4600 уд/мин |
| Скорост на празен ход | 0 – 1270 об/мин |
| Макс. диаметър на пробиване в стомана/бетон/дърво | 13/26/28 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, 0611923121
В наличност
SKU:
0611923121
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, без батерия, 0611923120
В наличност
SKU:
0611923120
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-34 CF, без батерия + подарък топка, 0611914021
В наличност
SKU:
06013A6028
| Тегло | 5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 5.8 J |
Акумулаторен перфоратор MAKITA, DHR243Z, 18V, SDS – Plus, без батерия
В наличност
SKU:
DHR243Z
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-0, Без батерия, 5133002305
В наличност
SKU:
5133002305
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 0-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, R18SDS-125S, 5133003818
В наличност
SKU:
5133003818
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2.5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Обороти на празен ход | 1-1.300 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-26 DFR, 0611254768
В наличност
SKU:
0611254768
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 800 W |
| Енергия на удара | 2.8 J |












