Къртач BOSCH, GSH 5 CE, 0611321000
793.80 € / 1552.54 лв. Original price was: 793.80 € / 1552.54 лв..589.00 € / 1151.98 лв. Текущата цена е: 589.00 € / 1151.98 лв..
Къртач BOSCH, GSH 11 E, 1500W, 0611316708
912.88 € / 1785.44 лв. Original price was: 912.88 € / 1785.44 лв..665.00 € / 1300.63 лв. Текущата цена е: 665.00 € / 1300.63 лв..
Къртач BOSCH, GSH 7 VC, 0611322000
1068.17 € / 2089.16 лв. Original price was: 1068.17 € / 2089.16 лв..735.00 € / 1437.54 лв. Текущата цена е: 735.00 € / 1437.54 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0611322000
Категория: Къртачи
Етикети: BOSCH, Къртачи, Пробивни машини
Описание
Къртач BOSCH, GSH 7 VC, 0611322000
- Перфектно съотношение мощност-тегло: Голяма енергия на удара дори за най-твърди материали при поносимо тегло
- Слаби вибрации чрез антивибрационната система вкл. намалени вибрации на основната и страничната ръкохватка
- Голяма експлоатационна продължителност чрез здрави метални компоненти и 100 % изпитан при къртене ударен механизъм
Окомплектовка:
-
Туба с грес (Резервна част № 1 615 430 010)
-
Машинна кърпа
-
Допълнителна ръкохватка
-
1 x секач-шило, SDS max, RTec Speed, 400 mmКаталожен номер: 2 608 690 167
-
Куфар за инструменти
Допълнителна информация
| Тегло | 8.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.390 – 2.700 1/min |
| Номинална мощност | 1500 W |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Къртач MAKITA HM001GZ02, 40V
В наличност
SKU:
HM001GZ02
Къртач AEG, MH5G, 1100W
В наличност
SKU:
4935443170
Къртач BOSCH, GSH 11 VC, 0611336000
В наличност
SKU:
0611336000
| Тегло | 11.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 900 – 1.670 1/min |
| Номинална мощност | 1700 W |
Къртач BOSCH, GSH 16-30
В наличност
SKU:
0611335100
| Тегло | 16.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.280 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 27 VC
В наличност
SKU:
061130A000
| Тегло | 29.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 920 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
Къртач BOSCH, GSH 3 E
В наличност
SKU:
0611320703
| Тегло | 3.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 3.500 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Къртач BOSCH, GSH 500 + Подарък Секач BOSCH, PRO SDS max-5C 25 x 400 mm
В наличност
SKU:
0611338720
| Тегло | 5.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 2.900 1/min |
| Номинална мощност | 1100 W |
Къртач MILWAUKEE, PCE3Q
В наличност
SKU:
4933384300












