Къртач BOSCH, GSH 7 VC, 0611322000
1068.17 € / 2089.16 лв. Original price was: 1068.17 € / 2089.16 лв..735.00 € / 1437.54 лв. Текущата цена е: 735.00 € / 1437.54 лв..
Къртач BOSCH, GSH 11 VC, 0611336000
1294.80 € / 2532.41 лв. Original price was: 1294.80 € / 2532.41 лв..1079.00 € / 2110.34 лв. Текущата цена е: 1079.00 € / 2110.34 лв..
Описание
Къртач BOSCH, GSH 11 E, 1500W, 0611316708
- Изключителна сила на удара с 16,8 J за висока производителност при снемане на материал
- Със слаби вибрации при работа и празен ход
- Леко притискане, за работа без умора
Окомплектовка:
-
Туба с грес (Резервна част № 1 615 430 010)
-
Допълнителна ръкохваткаКаталожен номер: 2 602 025 076
-
Машинна кърпа
-
Куфар за инструментиКаталожен номер: 2 605 438 297
-
1 x плосък секач, SDS max, RTec Sharp, 400 mmКаталожен номер: 2 608 690 124
Допълнителна информация
| Тегло | 10.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 900 – 1.890 1/min |
| Номинална мощност | 1500 W |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Професионален акумулаторен къртач Makita HM004GZ01, XGT, SDS-MAX, 2×40 V, 72.8 J, без батерия +Подарък 3 батерии BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
HM004GZ01
| Тегло | 28.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 2 х 40 V |
| Включена батерия | Без батерия, С батерия |
| Захват | SDS-max |
| Сила на удара | 72.8 J |
| Удари в минута | 870 уд./мин |
Акумулаторен къртач DeWALT, DCH966Z2-QW
В наличност
SKU:
DCH966Z2-QW
| Тегло | 18.500 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 15 Ah |
| Сила на удара | 41 J |
| Ниво на вибрациите | 6.1 м/сек² |
| Захват | HEX |
Акумулаторен къртач DEWALT, SDS-max, DCH892X2-QW
В наличност
SKU:
DCH892X2-QW
| Тегло | 19.40 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 54/18 V |
| Капацитет на батерията | 9 Ah |
| Сила на удара | 19.4 J |
| Честота на ударите | 2210 уд/мин |
Акумулаторен Къртач MAKITA HM001GZ02, 40V
В наличност
SKU:
HM001GZ02
Акумулаторен къртач MILWAUKEE, MXFDH2528H-601 MX FUEL™
В наличност
SKU:
4933471829
Къртач BOSCH, GSH 14 C, 0611344020
В наличност
SKU:
0611344020
| Тегло | 14.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.900 – 1.950 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 27 VC
В наличност
SKU:
061130A000
| Тегло | 29.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 920 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
Къртач BOSCH, GSH 500 + Подарък Секач BOSCH, PRO SDS max-5C 25 x 400 mm
В наличност
SKU:
0611338720
| Тегло | 5.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 2.900 1/min |
| Номинална мощност | 1100 W |












