Къртач BOSCH, GSH 14 C, 0611344020
1422.00 € / 2781.19 лв. Original price was: 1422.00 € / 2781.19 лв..1185.00 € / 2317.66 лв. Текущата цена е: 1185.00 € / 2317.66 лв..
Къртач BOSCH, GSH 16-30
1912.33 € / 3740.19 лв. Original price was: 1912.33 € / 3740.19 лв..1529.87 € / 2992.17 лв. Текущата цена е: 1529.87 € / 2992.17 лв..
Описание
Къртач BOSCH, GSH 16-28, 0611335000
- Максимална производителност при снемане на материал чрез 41 J енергия на отделния удар и 1 750 W мощност на мотора
- Най-голяма експлоатационна продължителност чрез здрава конструкция и използване на висококачествени материали
- Vibration Control за 60 % по-малко увреждащи здравето вибрации – с по-дълга продължителност на използване, както и по-голям комфорт при работа
Окомплектовка:
-
Туба с грес (Резервна част № 1 615 430 010)
-
Машинна кърпа
-
Допълнителна ръкохватка (Резервна част № 1 617 000 A55)
-
Куфар на колелаКаталожен номер: 2 605 438 628
-
Ръкохватка за носене
-
1 x секач-шило, 28 mm шестостенна опашка, 400 mmКаталожен номер: 2 608 690 106
Допълнителна информация
| Тегло | 18.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.280 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен къртач BOSCH, GSH 18V-5, без батерия, 0611918200
В наличност
SKU:
0611918200
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.00 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Енергия на удара | 8.5 J |
| Честота на ударите при номинални обороти | 3.050 1/min |
| BITURBO | Да |
Акумулаторен къртач DEWALT, SDS-max, DCH832X2
В наличност
SKU:
DCH832X2
| Тегло | 15.18 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 54/18 V |
| Капацитет на батерията | 3/9 Ah |
| Сила на удара | 10.5 J |
| Честота на ударите | 0-2900 уд./мин |
Къртач BOSCH, GSH 11 VC, 0611336000
В наличност
SKU:
0611336000
| Тегло | 11.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 900 – 1.670 1/min |
| Номинална мощност | 1700 W |
Къртач BOSCH, GSH 14 C, 0611344020
В наличност
SKU:
0611344020
| Тегло | 14.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.900 – 1.950 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 16-30
В наличност
SKU:
0611335100
| Тегло | 16.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.280 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 3 E
В наличност
SKU:
0611320703
| Тегло | 3.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 3.500 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Къртач MILWAUKEE, K500ST, 1100 W
В наличност
SKU:
4933443180
Къртач MILWAUKEE, PCE3Q
В наличност
SKU:
4933384300












