Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0, 4933498056
466.79 € / 912.96 лв. Original price was: 466.79 € / 912.96 лв..320.00 € / 625.87 лв. Текущата цена е: 320.00 € / 625.87 лв..
Компактен ударен гайковерт с фрикционен пръстен MILWAUKEE M18FIW2F12-0, 4933498058
334.79 € / 654.79 лв. Original price was: 334.79 € / 654.79 лв..199.00 € / 389.21 лв. Текущата цена е: 199.00 € / 389.21 лв..
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
418.79 € / 819.08 лв. Original price was: 418.79 € / 819.08 лв..270.00 € / 528.07 лв. Текущата цена е: 270.00 € / 528.07 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498057
Категория: Гайковерти
Етикети: MILWAUKEE, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18 FMTIW2F12-0, 4933498057
- Най-универсалният безкабелен ударен гайковерт във впечатляващия арсенал на MILWAUKEE® с водеща в отрасъла производителност с въртящ момент на развиване от 881 Nm и въртящ момент на затягане от 745 Nm
- Невероятно компактен дизайн за това ниво на производителност, с обща дължина само 152 mm, идеален за приложения в тесни пространства
- DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да сменя между четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- Контролът за развиване на болтове осигурява пълна сила на въртящия момент, след което намалява оборотите в минута, след като болтът се разхлаби, за да се предотврати изпускане на крепежния елемент
- Контролът за автоматично изключване прилага въртящ момент със сила не повече от 47 Nm за пристягане с ръка, за да се предотврати пренатягане
- LED лампата с три светодиода осигурява осветление с висока пропускливост, за да се увеличи видимостта на работното пространство
- ½″ квадрат, с фрикционен пръстен
- Кука за колан с възможност за обръщане
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 1.950 / 2.575 / 1.325 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 745 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безшумен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FQID-202X, 4933464973
В наличност
SKU:
4933464973
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.200 / 3.200 / 3.200 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 50 Nm |
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 12V-110, без батерия
В наличност
SKU:
06019E0002
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 110 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.600 1/min |
Акумулаторен гайковерт RYOBI, RID18C-0, Без батерия, 5133004938
В наличност
SKU:
5133004938
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 200 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.900 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12BIW12-202C, 12v, 2×2 ah, 138 nm, 4933447133
В наличност
SKU:
4933447133
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 2.250 / 3.400 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 138 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW14-0, 4933464611
В наличност
SKU:
4933464611
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.300 / 1.900 / 3.200/ 3.200 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 136 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW38-0, 18v, 210 nm, 4933443600
В наличност
SKU:
4933443600
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 210 Nm |
Ударен гайковерт MILWAUKEE IPWE520R, 725 W, 4933451525
В наличност
SKU:
4933451525
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 725 W |
| Въртящ момент (Макс.) | 520 Nm |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18ONEFHIWF34-0, 4933499164
В наличност
SKU:
4933499164
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 800 / 1.300 / 1.800 / 1.800 |
| Въртящ момент (Макс.) | 2034 Nm |
| Захват на инструмента | ¾″ с фрикционен пръстен |












