Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
418.79 € / 819.08 лв. Original price was: 418.79 € / 819.08 лв..270.00 € / 528.07 лв. Текущата цена е: 270.00 € / 528.07 лв..
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0X, 4933492782
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..351.00 € / 686.50 лв. Текущата цена е: 351.00 € / 686.50 лв..
Компактен ударен гайковерт с фрикционен пръстен MILWAUKEE M18FIW2F12-0, 4933498058
334.79 € / 654.79 лв. Original price was: 334.79 € / 654.79 лв..199.00 € / 389.21 лв. Текущата цена е: 199.00 € / 389.21 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498058
Категория: Гайковерти
Етикети: MILWAUKEE, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Компактен ударен гайковерт с фрикционен пръстен MILWAUKEE M18 FIW2F12-0, 4933498058
- Ефективност на мощността при натоварване – изключителен въртящ момент от 339 Nm
- Изключително компактен дизайн – обща дължина само 124 mm за достъп в тесни пространства
- DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да сменя между четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- Контролът за развиване на болтове осигурява пълна сила на въртящия момент, след което намалява оборотите в минута, след като болтът се разхлаби, за да се предотврати изпускане на крепежния елемент
- Контролът за автоматично изключване прилага въртящ момент със сила не повече от 34 Nm за пристягане с ръка, за да се предотврати пренатягане
- LED лампата с три светодиода осигурява осветление с висока пропускливост, за да се увеличи видимостта на работното пространство
- ½″ квадрат, с фрикционен пръстен
- Кука за колан с възможност за обръщане
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 1.650 / 2.400 / 1.200 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безшумен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FQID-202X, 4933464973
В наличност
SKU:
4933464973
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.200 / 3.200 / 3.200 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 50 Nm |
Акумулаторен гайковерт AEG, BSS18S12BL2-0, без батерия
В наличност
209.13 € / 409.02 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480060
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Честота на ударите (ipm) | 3800 |
| Закрепване на вложката | Фрикционен пръстен |
| Скорост на празен ход на 1-ва предавка | 0-850 |
| Скорост на празен ход на 2-ра предавка | 0-2100 |
| Скорост на празен ход на 3-та предавка | 0-2800 |
| Въртящ момент (Макс.) | 280 Nm |
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M18FIW2F12-502X, 4933478444
В наличност
SKU:
4933478444
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 1.650 / 2.400 / 1.200 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12BIW38-0, 4933441985
В наличност
SKU:
4933441985
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 135 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW38-0, 4933464612
В наличност
SKU:
4933464612
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.200 / 1.800 / 2.700 / 2.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт RYOBI, RIW18X-0, Без батерия, 5133004960
В наличност
SKU:
5133004960
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 900 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.000 / 0-2.800 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0X, 4933492782
В наличност
SKU:
4933492782
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 881 / 1.220 / 1.491 / 68 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 1220 Nm |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18ONEFHIWF12-0, 4933499163
В наличност
SKU:
4933499163
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 550 / 1.400 / 1.750 / 1.750 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 1356 Nm |
| Захват на инструмента | ½″ с фрикционен пръстен |












