Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE M18BLPD2-0X, без батерия, 4933464516
319.19 € / 624.28 лв. Original price was: 319.19 € / 624.28 лв..169.00 € / 330.54 лв. Текущата цена е: 169.00 € / 330.54 лв..
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
418.79 € / 819.08 лв. Original price was: 418.79 € / 819.08 лв..270.00 € / 528.07 лв. Текущата цена е: 270.00 € / 528.07 лв..
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0, 4933498056
466.79 € / 912.96 лв. Original price was: 466.79 € / 912.96 лв..320.00 € / 625.87 лв. Текущата цена е: 320.00 € / 625.87 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498056
Категория: Гайковерти
Етикети: MILWAUKEE, Гайковерти, Пробивни машини
Описание
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18 FHIW2F12-0, 4933498056
- Висока енергонапрегнатост: M18 FUEL™ ударен гайковерт с висок въртящ момент осигурява въртящ момент на затягане от 1491 Nm и въртящ момент на развиване от 2034 Nm в компактен размер от 193 mm, което осигурява по-голям достъп в тесни пространства
- Скорост на празен ход от 2000 RPM, за да изпълните задачата си 35% по-бързо, отколкото с инстурмента от предишното поколение
- Нашата система за изолиране на батерията осигурява сигурна връзка с батерията и контролира вибрациите, предавани към акумулаторната батерия
- Здрава предавателна кутия за по-голяма издръжливост
- LED лампата с три светодиода осигурява осветление с висока пропускливост, за да се увеличи видимостта на работното пространство
- DRIVE CONTROL с 4 режима позволява на потребителя да сменя между четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- Режим 4 за отстраняване на болтове осигурява максимален въртящ момент на развиване, след което преминава към 750 rpm за изключителен контрол при развиване на крепежни елементи
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. диаметър на болта | M36 |
| Честота на ударите (ipm) | 0-1300/ 0-2200/ 0-2400/ 0-2400 |
| Въртящ момент на развиване [Nm] | 2034 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0-700/ 0-1300/ 0-2000/ 0-2000 |
| Захват на инструмент | ½″ квадрат |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен безшумен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FQID-202X, 4933464973
В наличност
SKU:
4933464973
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.200 / 3.200 / 3.200 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 50 Nm |
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M12FIWF12-0, без батерия, 4933464615
В наличност
SKU:
4933464615
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12FIW38-422X, 4933464613
В наличност
SKU:
4933464613
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18BIW12-402C, 18v, 2×4 ah, 240 nm, 4933443607
В наличност
SKU:
4933443607
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 240 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт RYOBI, RIW18X-0, Без батерия, 5133004960
В наличност
SKU:
5133004960
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 900 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.000 / 0-2.800 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Компактен ударен гайковерт с фрикционен пръстен MILWAUKEE M18FIW2F12-0, 4933498058
В наличност
SKU:
4933498058
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 1.650 / 2.400 / 1.200 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Ударен гайковерт MILWAUKEE IPWE520R, 725 W, 4933451525
В наличност
SKU:
4933451525
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 725 W |
| Въртящ момент (Макс.) | 520 Nm |
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
В наличност
SKU:
4933498057
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 1.950 / 2.575 / 1.325 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 745 Nm |












