Количка за потапящ циркулярен трион MILWAUKEE, MXFCOSCG2, 4933493264
1594.80 € / 3119.16 лв. Original price was: 1594.80 € / 3119.16 лв..1515.60 € / 2964.26 лв. Текущата цена е: 1515.60 € / 2964.26 лв..
Kомплект батерии и зарядно устройство MILWAUKEE, MXFFORGENRG-122, 4933493549
3610.80 € / 7062.11 лв. Original price was: 3610.80 € / 7062.11 лв..3430.26 € / 6709.01 лв. Текущата цена е: 3430.26 € / 6709.01 лв..
Акумулаторен ударен гайковертDeWALT, 18 V, 1898 Nm, 1/2″, DCF900N, без батерия
282.54 € / 552.60 лв. Original price was: 282.54 € / 552.60 лв..268.41 € / 524.96 лв. Текущата цена е: 268.41 € / 524.96 лв..
Описание
Акумулаторен ударен гайковертDeWALT, 18 V, 1898 Nm, 1/2″, DCF900N, без батерия
- Акумулаторен ударен гайковерт DeWALT DCF900N има напрежение 18 V, максимален въртящ момент при отвиване 1898 Nm и присъединителен размер 1/2″.
- Скоростта на празен ход е 0-2300 об./мин, а честота на ударите – 0-1800 уд./мин.
- Снабден е с мощен безчетков двигател и LED работно осветление.
- Въртящият момент гарантира висока ефективност и оптимална работа.
- Гайковертът е оборудван с ергономична дръжка със спусък за контролиране на скоростта и модерен сензорен панел за управление на режима на работа, въртящия момент и осветление.
- Брой предавки: 3
- Доставя се без батерия и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Присъединителен размер | 1/2″ |
| Въртящ момент при затягане | 1355 Nm |
| Въртящ момент при отвиване | 1898 Nm |
| Скорост на празен ход | 0-2300 об./мин |
| Честота на ударите | 0-1800 уд./мин |
За бранда
DeWALT е водещ световен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен със своето немско/американско качество, мощност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете пълна гама бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и други инструменти DeWALT, създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот.
Trapkovi.bg – официален дистрибутор на DeWALT за България и извънгаранционен сервиз за професионални електроинструменти.
Изберете инструменти DeWALT от Trapkovi.bg – професионални решения за строителство, монтаж и домашни проекти.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен гайковерт AEG, BSS18S12BL2-0, без батерия
В наличност
209.13 € / 409.02 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935480060
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Честота на ударите (ipm) | 3800 |
| Закрепване на вложката | Фрикционен пръстен |
| Скорост на празен ход на 1-ва предавка | 0-850 |
| Скорост на празен ход на 2-ра предавка | 0-2100 |
| Скорост на празен ход на 3-та предавка | 0-2800 |
| Въртящ момент (Макс.) | 280 Nm |
Акумулаторен гайковерт BOSCH, GDR 12V-110, без батерия
В наличност
SKU:
06019E0002
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 110 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.600 1/min |
Акумулаторен гайковерт MILWAUKEE M12FIWF12-0, без батерия, 4933464615
В наличност
SKU:
4933464615
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.100 / 2.100 / 3.200 min/1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 339 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M12BIW38-0, 4933441985
В наличност
SKU:
4933441985
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 135 Nm |
Акумулаторен ударен гайковерт RYOBI, RIW18X-0, Без батерия, 5133004960
В наличност
SKU:
5133004960
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 900 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-1.200 / 0-2.000 / 0-2.800 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18FHIW2F12-0, 4933498056
В наличност
SKU:
4933498056
Ударен гайковерт с висок въртящ момент MILWAUKEE M18ONEFHIWF34-0, 4933499164
В наличност
SKU:
4933499164
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 800 / 1.300 / 1.800 / 1.800 |
| Въртящ момент (Макс.) | 2034 Nm |
| Захват на инструмента | ¾″ с фрикционен пръстен |
Ударен гайковерт със среден въртящ момент MILWAUKEE M18FMTIW2F12-0, 4933498057
В наличност
SKU:
4933498057
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 1.950 / 2.575 / 1.325 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 745 Nm |












