Оптичен нивелир BOSCH, GOL 32 G Set, 0601068503
439.20 € / 859.00 лв. Original price was: 439.20 € / 859.00 лв..349.00 € / 682.58 лв. Текущата цена е: 349.00 € / 682.58 лв..
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220 MF, 0601076600
261.60 € / 511.65 лв. Original price was: 261.60 € / 511.65 лв..209.28 € / 409.32 лв. Текущата цена е: 209.28 € / 409.32 лв..
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220, 0601076500
241.20 € / 471.75 лв. Original price was: 241.20 € / 471.75 лв..192.96 € / 377.40 лв. Текущата цена е: 192.96 € / 377.40 лв..
Описание
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220, 0601076500
Точно и лесно измерване на ъгли
- Бързо и точно определяне на ъгли
- Възможно е точно пренасяне на ъглите върху детайли чрез механично фиксиране с винт
Окомплектовка:
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 1.3 кг |
|---|---|
| Измервателен диапазон* | 0 – 220° |
| Токозахранване | 4 x 1.5 V LR6 (AA) |
| Дължина на рамото | 40 cm |
| Мощност на батерията, прибл. | 80 h |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Амперклещи BOSCH, GMC 600-15, 0601077600
В наличност
SKU:
0601077600
| Тегло | 0.827 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 600 V |
| Резолюция на AC напрежение | 0,1 V |
| Точност на AC напрежение | ± 1,2 % + 5 |
| AC ток | 600 A |
| Резолюция на AC ток | 0.1 A |
| Точност на AC ток | ± 1.8% + 5 |
| DC напрежение | 600 V |
| Клас на безопасност | CAT III 600 V / CAT IV 300 V |
| IP защита | IP54 |
| Диапазон на непрекъснатост | 600 Ω |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Двуполюсен тестер за напрежение BOSCH, GVT 1000-15, 0601077800
В наличност
SKU:
0601077800
| Тегло | 0.810 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | Светодиод |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Тестер за напрежение BOSCH, EXPERT EXVT1000-17, 0601077700
В наличност
154.80 € / 302.76 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601077700
| Тегло | 0.401 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | LCD обърнат |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Да |
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220 MF, 0601076600
В наличност
SKU:
0601076600
Измервателно колело BOSCH, GWM
В наличност
SKU:
0601074100
Телескопичен прът MILWAUKEE, Laser Mounting Pole
В наличност
SKU:
4932479205
Уред за монтаж на каси на врати BESSEY, TMS
В наличност
SKU:
TMS
Шлосерски ъгъл SOLA, SWA 600
В наличност
SKU:
56112901












