Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220, 0601076500
241.20 € / 471.75 лв. Original price was: 241.20 € / 471.75 лв..192.96 € / 377.40 лв. Текущата цена е: 192.96 € / 377.40 лв..
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 270 MLF, 0601076400
387.60 € / 758.08 лв. Original price was: 387.60 € / 758.08 лв..310.08 € / 606.46 лв. Текущата цена е: 310.08 € / 606.46 лв..
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220 MF, 0601076600
261.60 € / 511.65 лв. Original price was: 261.60 € / 511.65 лв..209.28 € / 409.32 лв. Текущата цена е: 209.28 € / 409.32 лв..
Описание
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 220 MF, 0601076600
Бързо определяне на ъглите на скосяване
- Бързо изчисляване и пренасяне на ъгли чрез функция запаметяване за често използвани ъглови размери
- Автоматично изчисляване на обикновени и двойни ъгли на отрязване и на скосяване без други помощни средства
Окомплектовка:
-
Удължител на рамото
-
Защитна чанта
-
4 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Измервателен диапазон* | 0 – 220° |
| Токозахранване | 4 x 1.5 V LR6 (AA) |
| Дължина на рамото | 40 cm |
| Мощност на батерията, прибл. | 80 h |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Дигитален влагомер BOSCH, GMM 1-15, 0601078200
В наличност
SKU:
0601078200
Дигитален влагомер BOSCH, UniversalHumid, 0603688001
В наличност
SKU:
0603688001
Дигитален ъгломер BOSCH, GAM 270 MLF, 0601076400
В наличност
SKU:
0601076400
Измервателно колело BOSCH, GWM
В наличност
SKU:
0601074000
Подпора BESSEY, STE370
В наличност
SKU:
STE370
Електронен уред за измерване на налягане и плътност REMS, P7-TD C Set, 611060 R220
В наличност
2652.00 € / 5186.86 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
611060
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Мощност | 4.8 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Вътрешен сензор за налягане | ≤ 0,1 MPa / 1 bar |
| Интегрирана въздушна помпа | за изпитване на херметичност до ≤ 150 hPa/mbar |
Уред за монтаж на каси на врати BESSEY, TMS
В наличност
SKU:
TMS
Шлосерски ъгъл SOLA, SWA 600
В наличност
SKU:
56112901












