Дървен метър SOLA, H 2/10
8.74 € / 17.09 лв. Original price was: 8.74 € / 17.09 лв..8.30 € / 16.23 лв. Текущата цена е: 8.30 € / 16.23 лв..
Молив SOLA, SB 24
3.31 € / 6.47 лв. Original price was: 3.31 € / 6.47 лв..3.15 € / 6.16 лв. Текущата цена е: 3.15 € / 6.16 лв..
Шлосерски ъгъл SOLA, SWA 600
52.60 € / 102.88 лв. Original price was: 52.60 € / 102.88 лв..49.97 € / 97.73 лв. Текущата цена е: 49.97 € / 97.73 лв..
Описание
Шлосерски ъгъл SOLA, SWA 600
Шлосерският ъгъл с основа SOLA SWA 600 e с дължина на рамената 600 x 330 mm, изработен от шлифована поцинкована стомана, с прецизно изработени измервателни равнини за защита от ръжда.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.2 кг |
|---|---|
| Дължина, mm | 600 x 330 |
За бранда
SOLA е водещ производител на професионални нивели и ролетки, известен с немско качество, прецизност и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете водещи нивелири, ролетки SOLA и аксесоари, идеални за строителство, дървообработване и професионални измервателни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на SOLA за България.
Изберете инструменти SOLA от Trapkovi.bg – точност, издръжливост и удобство за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Ампер клещи MILWAUKEE, 2235-40
В наличност
SKU:
4933427315
Двуполюсен тестер за напрежение BOSCH, GVT 1000-15, 0601077800
В наличност
SKU:
0601077800
| Тегло | 0.810 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | Светодиод |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Измерител на влажност за материали BOSCH, EXPERT EXMM3-17, 0601078300
В наличност
418.80 € / 819.10 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601078300
| Тегло | 0.19 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Работна температура | -20 – 50 °C |
| Измервателен диапазон за влагата | 5% – 95%RH |
| Точност на измерване на температура | ± 1 °C |
| Дълбочина на измерване | 0-30 mm |
Дигитален влагомер BOSCH, GMM 1-15, 0601078200
В наличност
SKU:
0601078200
Дигитален влагомер BOSCH, UniversalHumid, 0603688001
В наличност
SKU:
0603688001
Дигитален мултицет, BOSCH, GDM 600-15 + MH1, 0601077301
В наличност
SKU:
0601077301
| Тегло | 0.877 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Измервателен диапазон на съпротивлението, MΩ | 40 |
| Капацитет, µF | 1000 |
| Напрежение AC, V | 600 |
| Напрежение DC, V | 600 |
| Резолюция на AC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на AC ток, A | 0,001 |
| Резолюция на DC напрежение, mV | 0,1 |
| Резолюция на непрекъснатост, Ohm | 0,1 |
| Резолюция на съпротивление, MOhm | 0,01 |
| Ток AC, A/Ток DC, A | 10/10 |
| Точност на AC напрежение/Точност на AC ток | ± 1,0 % + 3/ ± 1,5% + 3 |
| Точност на DC напрежение/Точност на DC ток | ± 0,5 % + 2/± 1,0 % + 3 |
| Точност на капацитет | ± 1,9 % + 2 |
| Точност на непрекъснатост/Точност на съпротивление | ± 1,0 % + 5/ ± 2,0 % + 5 |
| Честота ACA, min/max | 10/600 |
| Честотна точност | ± 0,1 % + 2 |
Дигитален термо-хигрометър, BOSCH, GDH 1-17, 0601078400
В наличност
SKU:
0601078400
| Тегло | 0.180 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Защита срещу прах и водни пръски | IP 65 |
| Тип дисплей | TFT LCD |
| Размер на дисплея | 2.0″ |
| Работна температура | -20 – 50 °C |
| Температура на съхранение | -20 – 70 °C |
| Акумулаторна батерия, брой | 2 |
| Измервателен диапазон за влагата | 5% – 95%RH |
| Точност на измерване на влажност | ±2,5 % относителна влажност (5 % до 90 % относителна влажност) |
| Температурен измервателен диапазон | -20 °C до +50 °C |
Телескопичен прът за монтаж BESSEY, ST290
В наличност
SKU:
ST290












