Нивелир Milwaukee, 180 мм, SLIM, 4932459095
46.92 € / 91.77 лв. Original price was: 46.92 € / 91.77 лв..37.54 € / 73.42 лв. Текущата цена е: 37.54 € / 73.42 лв..
Комплект акумулаторни машини DeWALT, DCK327P2T
727.36 € / 1422.59 лв.
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
1199.00 € / 2345.04 лв. Original price was: 1199.00 € / 2345.04 лв..1099.00 € / 2149.46 лв. Текущата цена е: 1099.00 € / 2149.46 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
i210E AWD
Категории: Акция Градина, Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Акция Градина, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW, i210E AWD
- Navimow i210E AWD представлява модерно поколение роботизирани косачки за трева, предназначени за тревни площи с размер до 1000 м2, които работят напълно без периметърни кабели.
- Инсталацията е бърза и лесна – можете удобно да зададете границите на косене в приложението, без досадното полагане на кабели.
- Основното предимство на този модел е задвижването на всички колела (AWD), благодарение на което косачката може уверено да се справи с по-сложен терен, неравности и наклонени градини, където конвенционалните роботизирани косачки често губят сцепление.
- Безопасното и плавно косене се осигурява от камерата VisionFence със зрително поле от 140°, която помага за надеждно разпознаване на препятствията пред косачката и избягването им.
- Освен това, той предлага безшумна работа и пълна Wi-Fi, 4G и Bluetooth свързаност, така че можете да го управлявате от всяко място в приложението, включително чрез редовни OTA актуализации.
Окомплектовка
- Зарядна станция: 1бр.
- Електрозахранване: 1бр.
- Захранващ удължителен кабел: 1бр.
- Клинчета за закрепване на удължителния кабел: 10бр.
- Монтажен комплект за зарядна станция: 1бр.
- Комплект резервни ножове и винтове: 1бр.
- Комплект за монтаж на антена: 1бр.
Допълнителна информация
| Тегло | 12.3 кг |
|---|---|
| Напрежение | 21.6 V |
| Включена батерия | Вградена батерия |
| Капацитет на батерията | 5.2 Ah / 112 Wh |
| Време за зареждане | 120 min |
| Продължителност на работа | 120 min |
| Тревна площ | до 1000 m2 |
| Ширина на косене | 18 cm |
| Височина на косене | 20 – 70 mm |
| Макс. наклон | 45 % |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен храсторез DeWALT, DCMHT562P1
В наличност
SKU:
DCMHT562P1
Акумулаторна косачка BOSCH, CityMower 18V-32-300, без батерия
В наличност
SKU:
06008B9A08
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30-60 mm |
Домашна метла GARDENA, Combisystem
В наличност
SKU:
966643401
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 415X, 970471711
В наличност
SKU:
970471711
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
В наличност
SKU:
CM120M1
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X350, 10.4 Ah, 5000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X350
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
В наличност
SKU:
X450












