Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X450, 15 Ah, 6000 кв.м., 43 см
3499.00 € / 6843.45 лв. Original price was: 3499.00 € / 6843.45 лв..3199.00 € / 6256.70 лв. Текущата цена е: 3199.00 € / 6256.70 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 25 Ah, 26000 кв.м., 43 см, CM240M1
7299.00 € / 14275.60 лв. Original price was: 7299.00 € / 14275.60 лв..6999.00 € / 13688.85 лв. Текущата цена е: 6999.00 € / 13688.85 лв..
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
5799.00 € / 11341.86 лв. Original price was: 5799.00 € / 11341.86 лв..5499.00 € / 10755.11 лв. Текущата цена е: 5499.00 € / 10755.11 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
CM120M1
Категория: Косачки роботи
Етикети: SEGWAY, Градинска техника, Косачки за трева, Косачки роботи
Описание
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox, 20 Ah, 12000 кв.м., 43 см, CM120M1
- Моделът съчетава технология за задвижване на всички колела, не използва антена и кабели, а е с NRTK навигация и интелигентно управление.
- SEGWAY NAVIMOW Terranox CM120M1 е подходяща за поддръжка на спортни игрища, общински терени и други.
- Системата за задвижване на четирите колела е с двойни независими двигатели, които осигуряват уверено сцепление на неравномерен терен и безпроблемно спуска по терени с наклон до 84% (40 °).
- Системата за косене включва два диска с по 6 остриета, които постигат прецизни, чисти и еднакви резултати при косене на всички видове трева.
- Със скорост на косене до 3.2 км/ч, косачка робот SEGWAY NAVIMOW Terranox CM120M1 постига производителност, без да компрометира качеството на косене.
- Роботът работи много тихо (68 dB (A)), което го прави подходящ както за дневно, така и за вечерно косене и поддръжка на тревата.
- Има нулевите вредни емисии, благодарение на захранването с акумулаторна батерия.
- Можете да управлявате множество функции чрез NavimowFleet™.
- Сред основните са централизиран мониторинг на процеса на работа, планиране и редактиране на карти.
Допълнителна информация
| Тегло | 29.6 кг |
|---|---|
| Препоръчителна обработваема тревна площ | 12000 кв.м |
| Капацитет на батерията | 20 Ah |
| Височина на косене | 20 – 95 мм |
| Широчина на косене | 43 см |
| Брой ножове | 2 диска по 6 бр |
| Максимална покривност на косене | 1500 кв.м./24 часа |
| Способност за вертикално придвижване | 7 см (до 15 см при леко спускане) |
| Задвижване | 4WD с 2 независими завиващи мотора |
За бранда
SEGWAY предлага висококачествени роботизирани косачки за градина, известни с интелигентност, прецизност и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете роботизирани косачки SEGWAY за малки и големи дворове, автоматични системи за косене и аксесоари, идеални за поддръжка на тревни площи и градини без усилие.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна ножица за жив плет DEWALT, DCMHT562N-XJ
В наличност
SKU:
DCMHT562N
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на ножа | 550 mm |
| Стъпка на ножа | 25 mm |
Домашна метла GARDENA, Combisystem
В наличност
SKU:
966643401
Акумулаторна косачка Husqvarna LC 137i, 36 V, 375 мм, без батерия
В наличност
346.00 € / 676.72 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
970500901
| Тегло | 15 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 36 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Работна ширина | 375 мм |
| Височина на косене | 25 – 75 мм |
| Обем на коша | 40 л |
| Размер на гумите (предни/задни) | 178/203 мм |
Косачка робот HUSQVARNA, AUTOMOWER® 415X, 970471711
В наличност
SKU:
970471711
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW H1500E
Изчерпан
2248.66 € / 4398.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
022403
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW i108E + , 023466
Изчерпан
999.00 € / 1953.87 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
021491-1-1-1
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X315, 6 Ah, 1500 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X315
Косачка робот SEGWAY NAVIMOW X390, 12.8 Ah, 10000 кв.м., 23.5 см
В наличност
SKU:
X390












