Елекрическа ножица за жив плет GARDENA, EasyCut 450/50
102.26 € / 200.00 лв. Original price was: 102.26 € / 200.00 лв..97.15 € / 190.01 лв. Текущата цена е: 97.15 € / 190.01 лв..
Малко гребло GARDENA, combisystem
13.29 € / 25.99 лв. Original price was: 13.29 € / 25.99 лв..12.78 € / 25.00 лв. Текущата цена е: 12.78 € / 25.00 лв..
Мотичка GARDENA, combisystem
14.83 € / 29.00 лв. Original price was: 14.83 € / 29.00 лв..14.32 € / 28.01 лв. Текущата цена е: 14.32 € / 28.01 лв..
Описание
Мотичка GARDENA, combisystem
- Мотичката GARDENA combisystem е оптималният инструмент за разрохкване и аериране на почвата и за плевене. Ергономично оформената дръжка, с вграден мек елемент, перфектно приляга на ръката и е оформена с ъгъл в края, за да не се изплъзва. За удобна работа без навеждане, дръжката лесно може да се смени с всяка дръжка combisystem. Мотичката е с ширина 6,5 cm и има три зъба и право острие.
- Изработена е от висококачествена стомана. Покритието Duroplast осигурява дълъг живот на продукта.
- GARDENA осигурява 25-годишна гаранция за този продукт.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.333 кг |
|---|---|
| Употреба | За разрохкване, аериране и плевене на почвата |
| Работна ширина | 6.5 cm |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1A06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторна ножица за жив плет DEWALT, DCMHT562N-XJ
В наличност
SKU:
DCMHT562N
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на ножа | 550 mm |
| Стъпка на ножа | 25 mm |
Домашна метла GARDENA, Combisystem
В наличност
SKU:
966643401
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрически тример за трева BOSCH, ART 27
В наличност
SKU:
06008A5200
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 10.500 1/min |
| Номинална мощност | 450 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 27 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 23
В наличност
SKU:
06008C1H01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Класическа лопатка GARDENA
В наличност
SKU:
967095601
Садило GARDENA
В наличност
SKU:
901046001












