Пръскачка с помпа GARDENA, 0.75 l
11.25 € / 22.00 лв. Original price was: 11.25 € / 22.00 лв..10.74 € / 21.01 лв. Текущата цена е: 10.74 € / 21.01 лв..
Стенна кутия за маркуч GARDENA, RollUp S, 18600-20
151.85 € / 296.99 лв. Original price was: 151.85 € / 296.99 лв..144.18 € / 281.99 лв. Текущата цена е: 144.18 € / 281.99 лв..
Комплект стенна макара за маркуч GARDENA, 50
83.34 € / 163.00 лв. Original price was: 83.34 € / 163.00 лв..79.25 € / 155.00 лв. Текущата цена е: 79.25 € / 155.00 лв..
Описание
Комплект стенна макара за маркуч GARDENA, 50
- Макарата за маркуч ви помага, винаги когато имате нужда от нея. Тя служи за съхраняване на маркуча на стената, но също така може да бъде свалена за мобилна употреба в градината. Благодарение на ергономичната ръкохватка, тя може да бъде носена удобно. Комплектът стенна макара за маркуч GARDENA Classic 50 включва 20 метров маркуч с диаметър 13 мм (1/2 „), струйник GARDENA Classic (арт. № 8114) и всички необходими фитинги за системата GARDENA: два адаптера за кран (арт. № 900 и 902), стандартен съединител за маркуч (арт. № 915) и адаптер (арт. № 5305).
- Подходяща е особено за градини с малка до средна големина. Макарата може да се върти лесно с помощта на манивела със свободен ход. Тя също така може да бъде сгъната за пестене на място при съхранение. Приложени са държач за стена, винтове, дюбели и инструкция за монтаж. Монтирането е съвсем лесно. Връзката с маркуча е скосена и маркучът не се пречупва, следствие на което винаги осигурява пълен дебит на водата. Шарнирна ос предпазва маркуча от усукване, когато се навива или развива. Вградените устройства против прокапване предотвратяват разливане по време на транспортиране и след работа. Страничните части на макарата имат триъгълна конструкция с нисък център на тежестта. Това прави макарата много стабилна; не е лесно да бъде прекатурена. Всичко това прави поливането много по-приятно.
Допълнителна информация
| Тегло | 4.41 кг |
|---|---|
| Диаметър на маркуча | 13 mm |
| Дължина на маркуча | 20 m |
| Защита от замръзване | не |
| Капацитет на макарата за маркуч | 50 m 13 mm (1/2″), 40 m 15 mm (5/8″), 25 m 19 mm (3/4″) |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна ножица за жив плет DEWALT, DCMHT562N-XJ
В наличност
SKU:
DCMHT562N
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Дължина на ножа | 550 mm |
| Стъпка на ножа | 25 mm |
Акумулаторна косачка BOSCH, GRA 18V2-46, без батерия + Бонус Градински комплект-защитен визьор, защитни ръкавици и тапи за уши
В наличност
SKU:
06008C8000
| Тегло | 26.61 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Височина на косене | 30 – 70 mm |
Домашна метла GARDENA, Combisystem
В наличност
SKU:
966643401
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 23
В наличност
SKU:
06008C1H01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 26
В наличност
SKU:
06008C1J01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Електрически тример за трева и бурени BOSCH, AFS 23-37
В наличност
SKU:
06008A9000
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 950 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 37 cm |
Мотичка GARDENA, combisystem
В наличност
SKU:
967093701
Садило GARDENA
В наличност
SKU:
901046001












