Оберфреза RYOBI, RTR18C-0, без батерия, 5133006257
212.87 € / 416.34 лв. Original price was: 212.87 € / 416.34 лв..192.00 € / 375.52 лв. Текущата цена е: 192.00 € / 375.52 лв..
Полиуретанов уплътнител SOUDAL, Soudaflex 40 FC черен 600 ml, 137113
7.16 € / 14.00 лв. Original price was: 7.16 € / 14.00 лв..6.65 € / 13.01 лв. Текущата цена е: 6.65 € / 13.01 лв..
Акумулаторен поялник RYOBI, R18SOI-0, без батерия, 5133004382
70.05 € / 137.01 лв. Original price was: 70.05 € / 137.01 лв..63.00 € / 123.22 лв. Текущата цена е: 63.00 € / 123.22 лв..
Описание
Акумулаторен поялник RYOBI, R18SOI-0, без батерия, 5133004382
Ryobi ONE+ R18SOI-0 Акумулаторен поялник
Идеален за автомобилна работа и фина електроника
Основни характеристики:
- Работа на батерия – компактен и удобен за всякакви ситуации
- Загрява до 480°C за до 50 секунди
- Ергономичен захват тип писалка за по-голям комфорт и контрол
- LED индикатор показва кога поялникът загрява или се охлажда
- С 5.0Ah батерия може да пои до 230 минути с едно зареждане
- Подходящ за автомонтьори, хоби и електроника
- Част от системата Ryobi ONE+™ 18V (батерия и зарядно не са включени)
Допълнителна информация
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG-140S, 5133004301
В наличност
SKU:
5133004301
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 7.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18125-1C40S, 5133005643
В наличност
SKU:
5133005643
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен поялник Milwaukee MILWAUKEE, M12SI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933459760
Верига 40 см за бензинови верижни триони RYOBI, RAC222, 5132002635
В наличност
SKU:
5132002635
Литиева почистваща четка RYOBI, RSCR4-0, 5133006184, без батерия,
В наличност
SKU:
5133006184
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф RYOBI, EAG2000G, 2000 W, 5133002193
В наличност
SKU:
5133002193
| Тегло | 6 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2000 W |
| Обороти на празен ход | 6.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG1010-S125F, 1010 W, 5133002497
В наличност
SKU:
5133002497
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1010 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG800-125G, 800 W, 5133002491
В наличност
SKU:
5133002491
| Тегло | 2.35 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












