Showing all 20 results
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, без батерия, UniversalGrind 18V-75 (115mm), 06033E5000
В наличност
SKU:
06033E5000
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф AEG, WS 8-115S, 800 W, 4935451293
В наличност
88.82 € / 173.72 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
4935451293
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125S, 800 W, 4935451296
В наличност
SKU:
4935451296
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф AEG, WS8-125SK, 800 W, 4935451298
В наличност
SKU:
4935451298
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, AdvancedGrind 850-125, 850 W, 06033E2100
В наличност
SKU:
06033E2100
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 850 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, PWS 750-115, 750W
В наличност
SKU:
06033A2420
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-115, 750 W, 06033E2000
В наличност
SKU:
06033E2000
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-125, 750 W, 06033E2001
В наличност
SKU:
06033E2001
| Тегло | 1.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф MAKITA 1400W, 125 mm, 9565CR
В наличност
SKU:
9565CR
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф MAKITA 1400W, 125 mm, 9565CVR
В наличност
SKU:
9565CVR
| Тегло | 3.6 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1400 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф Milwaukee AG13-125XSPD, 1250W, 4933451577
В наличност
SKU:
4933451577
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1250 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф MILWAUKEE AGV13-125XSPDE, 1250W Бонус 25 диска SCS 41 / 125 x 1 x 22 mm 4932451487
В наличност
SKU:
4933451578
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1250 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф Milwaukee AGV13-125XSPDEB, 1250W, 4933464998
В наличност
SKU:
4933464998
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1250 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф Milwaukee AGV13-125XSPDEB, 1250W + куфар за инструменти, 4933471194
В наличност
SKU:
4933471194
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1250 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG1010-S125F, 1010 W, 5133002497
В наличност
SKU:
5133002497
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1010 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG750-115G, 750 W, 5133002489
В наличност
SKU:
5133002489
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG800-115G, 800 W, 5133002518
В наличност
SKU:
5133002518
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG800-125G, 800 W, 5133002491
В наличност
SKU:
5133002491
| Тегло | 2.35 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG800-125S, 800 W, 5133002493
В наличност
SKU:
5133002493
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 800 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG950-125S, 950 W, 5133002495
В наличност
SKU:
5133002495
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 950 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |











