Акумулаторна литиево-йонна батерия RYOBI, RB420, 5133005882
20.45 € / 40.00 лв. Original price was: 20.45 € / 40.00 лв..18.41 € / 36.01 лв. Текущата цена е: 18.41 € / 36.01 лв..
Акумулаторен въртящ се фенер RYOBI, RLP4-120G, 5133006131
57.53 € / 112.52 лв. Original price was: 57.53 € / 112.52 лв..52.00 € / 101.70 лв. Текущата цена е: 52.00 € / 101.70 лв..
Акумулаторен поялник RYOBI, RSI4-120G, 5133006146
73.22 € / 143.21 лв. Original price was: 73.22 € / 143.21 лв..66.00 € / 129.08 лв. Текущата цена е: 66.00 € / 129.08 лв..
Описание
Акумулаторен поялник RYOBI, RSI4-120G, 5133006146
- Като част от най-новата 4V USB литиева безжична гама, безжичният поялник RSI4-120G 4V е идеален за любители, занаяти по запояване или ремонт на кабели в тесни пространства.
- Проектиран с мисъл за мобилността, неговата безжична и компактна форма осигурява безпроблемна маневреност, което го прави идеалният избор за пъргави задачи, където и да сте.
- С капацитет за достигане на температури до 370 градуса, този поялник ви дава възможност да се справите с всяка задача за запояване с лекота.
Окомплектовка:
- батерия от 2.0 Ah (RB420)
- USB кабел Type C
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Температурен диапазон (°C) | 460 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Капацитет на батерията | 2.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18125-1C40S, 5133005643
В наличност
SKU:
5133005643
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, без батерия, R18AG-0, 5133001903
В наличност
SKU:
5133001903
| Тегло | 2.4 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 7.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен поялник Milwaukee MILWAUKEE, M12SI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933459760
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RID18X-0, Без батерия, 5133004961
В наличност
SKU:
5133004961
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 300 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-850 / 0-2.000 / 0-2.900 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Верига 40 см за бензинови верижни триони RYOBI, RAC222, 5132002635
В наличност
SKU:
5132002635
Литиева почистваща четка RYOBI, RSCR4-0, 5133006184, без батерия,
В наличност
SKU:
5133006184
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф RYOBI, EAG2000RS, 2000 W, 5133000550
В наличност
SKU:
5133000550
| Тегло | 6 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2000 W |
| Обороти на празен ход | 6.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф RYOBI, RAG950-125S, 950 W, 5133002495
В наличност
SKU:
5133002495
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 950 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












