Акумулаторен такаламит Milwaukee, M12GG-0, 12 V, 562 бара, 4933440435, без батерия
247.18 € / 483.44 лв. Original price was: 247.18 € / 483.44 лв..165.00 € / 322.71 лв. Текущата цена е: 165.00 € / 322.71 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18ONEFHPX-552X, 18 V, 5.5 Ah, 5.0 J, 4933478496
1246.80 € / 2438.53 лв. Original price was: 1246.80 € / 2438.53 лв..888.00 € / 1736.78 лв. Текущата цена е: 888.00 € / 1736.78 лв..
Акумулаторна нитачка Milwaukee, M18ONEFPRT-202X, 18 V, 2.0 Ah, 20 000 N, 4933478602
1318.80 € / 2579.35 лв. Original price was: 1318.80 € / 2579.35 лв..606.00 € / 1185.23 лв. Текущата цена е: 606.00 € / 1185.23 лв..
Описание
Акумулаторна нитачка Milwaukee, M18ONEFPRT-202X, 18 V, 2.0 Ah, 20 000 N, 4933478602
- Акумулаторна нитачка Milwaukee M18ONEFPRT-202X работи с напрежение на батерията 18V.
- Издърпва до 900 нита с размер 4.8 мм в алуминий или 500 нита с размер 6.4 мм в алуминий върху напълно заредена батерия M18™ 2,0 Ah.
- Специално създаден с контейнер за съхранение на нитовите опашки и гаечен ключ за смяна да размерите за удобство на потребителя .
- Прозрачният колектор на дорника ви позволява да видите кога колекторът е пълен, избягвайки всякакви задръствания и минимизирайки времето за престой за отблокиране, като същевременно избягвате скъпи ремонти.
- Разполага с ONE-KEY приложение, за проследяване и сигурност на инструментите, предлагащ безплатна облачна мрежа за проследяване и платформа за управление на инвентара за вашите инструменти.
- ONE-KEY разполага и с функция за дистанционно заключване.
- Безчетковият мотор POWERSTATE на MILWAUKEE, батерията REDLITHIUM и електронната интелигентност REDLINK PLUS осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост.
Окомплектовка
- 2бр. батерии – 2.0 Ah
- Зарядно устройство
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Сила на издърпване | 20 000 N |
| Размер на нитове | 4.8, 6, 6.4, 7 мм |
| Дължина на хода | 30 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Реверсивна тресчотка MILWAUKEE, ¼″, 152 мм , 48229014
В наличност
SKU:
48229014
Удължена ударна вложка Milwaukee, ShW 1/2″ ShW 1/2“ Auto, 22 мм, 4932493374
В наличност
SKU:
4932493374
Биметална боркорона MILWAUKEE, 92 мм., 49565195
В наличност
SKU:
49565195
Комплект висококачествени универсални свредла MILWAUKEE, 8бр., 4932493882
В наличност
SKU:
4932493882
Комплект водопроводни клещи MILWAUKEE, 180 мм, 250 мм, 300 мм, 3 броя, 4932498543
В наличност
SKU:
4932498543
Макетен нож MILWAUKEE, 9 mm, 48221960
В наличност
SKU:
48221960
Макетен нож MILWAUKEE, FASTBACK™ 6 в 1, 4932478559
В наличност
SKU:
4932478559
Ъглошлайф Milwaukee AG10-115EK, 1000W, 4933451219
В наличност
SKU:
4933451219
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1000 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












