Пистолет за пирони Milwaukee, M12FCN18GS-0X , 4933493354, без батерия
443.98 € / 868.35 лв. Original price was: 443.98 € / 868.35 лв..349.00 € / 682.58 лв. Текущата цена е: 349.00 € / 682.58 лв..
Акумулаторна нитачка Milwaukee, M18ONEFPRT-202X, 18 V, 2.0 Ah, 20 000 N, 4933478602
1318.80 € / 2579.35 лв. Original price was: 1318.80 € / 2579.35 лв..606.00 € / 1185.23 лв. Текущата цена е: 606.00 € / 1185.23 лв..
Акумулаторен такаламит Milwaukee, M12GG-0, 12 V, 562 бара, 4933440435, без батерия
247.18 € / 483.44 лв. Original price was: 247.18 € / 483.44 лв..165.00 € / 322.71 лв. Текущата цена е: 165.00 € / 322.71 лв..
Описание
Акумулаторен такаламит Milwaukee, M12GG-0, 12 V, 562 бара, 4933440435, без батерия
- Акумулаторен такаламит Milwaukee M12GG-0 е със захранване 12 V и максимално налягане 562 бара. Разполага с Redlink plus – интелигентна система, защитаваща машината и батерията от претоварване (дава допълнителна мощност на машината при големи натоварвания).
- Притежава бордови индикатор за заряд, LED дисплей, клапан за обезвъздушаване и 3 възможности за зареждане – насипно, патронно и смукателно.
- Акумулаторната гресьорка е с интегрирано съхранение на маркуч и презрамка за по-удобна работа.
- Притежава шланг за високо налягане с пружинен предпазител.
- Доставя се без батерия и зарядно.
Окомплектовка
- Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Макс. налягане | 562 бара |
| Шланг | 914 x 14.4 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен пистолет за боядисване BOSCH, AdvancedSpray 18V-500, без батерия, 0603208200
В наличност
SKU:
0603208200
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Нанасяне на боя | 3 m² в 1 min |
| Обем на резервоара нето | 1.20 l |
Акумулаторен пистолет за боядисване BOSCH, EasySpray 18V-100, без батерия
В наличност
SKU:
0603208000
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Нанасяне на боя | 1 m² в 1 min |
| Дължина на маркуча | 1.3 m |
| Обем на резервоара нето | 0.80 l |
Акумулаторен пистолет за силикон BOSCH, GCG 18V-600 , без батерия
В наличност
SKU:
06019C4001
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Сила на изтласкване | 3,5 kN |
Акумулаторен пистолет за скоби BOSCH, GTH 18V-38 M , без батерия
В наличност
SKU:
0601482501
| Тегло | 3.05 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на пълнителя | 110 Бр. |
Пистолет за боядисване BOSCH, PFS 1000
В наличност
SKU:
0603207000
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 410 W |
| Обем на резервоара нето | 0.80 l |
Пистолет за боядисване BOSCH, PFS 3000-2, 0603207100
В наличност
SKU:
0603207100
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 650 W |
| Обем на резервоара нето | 1 l |
Пистолет за горещ въздух BOSCH, EasyHeat 500
В наличност
SKU:
06032A6020
| Тегло | 0.47 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Работна температура | 500 °C |
| Номинална мощност | 1600 W |
Пистолет за горещ въздух BOSCH, GHG 23-66
В наличност
SKU:
06012A6301
| Тегло | 0.67 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Работна температура | 50 – 650 °C |
| Номинална мощност | 2300 W |












