Акумулаторна нитачка Milwaukee, M18ONEFPRT-202X, 18 V, 2.0 Ah, 20 000 N, 4933478602
1318.80 € / 2579.35 лв. Original price was: 1318.80 € / 2579.35 лв..606.00 € / 1185.23 лв. Текущата цена е: 606.00 € / 1185.23 лв..
Акумулаторен перфоратор Milwaukee, SDS-PLUS, M18ONEFHPX-0X, 18V, 5 J, 4933478495, без батерия
790.80 € / 1546.67 лв. Original price was: 790.80 € / 1546.67 лв..555.00 € / 1085.49 лв. Текущата цена е: 555.00 € / 1085.49 лв..
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18ONEFHPX-552X, 18 V, 5.5 Ah, 5.0 J, 4933478496
1246.80 € / 2438.53 лв. Original price was: 1246.80 € / 2438.53 лв..888.00 € / 1736.78 лв. Текущата цена е: 888.00 € / 1736.78 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478496
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee, M18ONEFHPX-552X, 18 V, 5.5 Ah, 5.0 J, 4933478496
- Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M18ONEFHPX-552X е с напрежение 18 V, мощен ударен механизъм доставящ 5.0 J енергия на удара и капацитет на батерията 5.5 Ah.
- Осигурява скорост от 800 об/мин, с честота на удара до 4600 уд/мин.
- Машината разполага с FIXTEC система за безключова смяна на патронник между SDS-Plus и 13 мм метален патронник.
- Има 4 режима на работа – пробиване, удар, ударно пробиване и избираема работна позиция на длетото (variolock), за максимална гъвкавост.
- Перфоратора има функции AUTOSTOP – изключва инструмента за да предпази потребителя, ONE-KEY инструмент за проследяване и сигурност, предлагащ безплатна облачна мрежа за проследяване и платформа за управление на вашите инструменти.
- ONE-KEY предлага и функция за дистанционно заключване.
- Уреда е съвместим с прахоуловител M18 FPDDEXL.
Окомплектовка
- 2 бр. батерии – 5.5 Ah
- Зарядно устройство
- Странична ръкохватка
- Дълбокомер
- Грес
- Метален патронник FIXTEC – 13 мм
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 5.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5.5 Ah |
| Енергия на удара | 5.0 J |
| Честота на удара | 0 – 4600 уд/мин |
| Скорост на празен ход | 0 – 800 об/мин |
| Захват | SDS-Plus, 13 мм |
| Оптимизиран капацитет на пробиване в бетон | ⌀ 8 – 24 мм |
| Макс. диаметър на пробиване в дърво/бетон/стомана | 30/32/13 мм |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, без батерия, 0611923120
В наличност
SKU:
0611923120
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26 F, 0611910003
В наличност
SKU:
0611910003
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 6 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 C, без батерия, 0611920000
В наличност
SKU:
0611920000
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор RYOBI, RSDS18X-0, Без батерия, 5133004620
В наличност
SKU:
5133004620
| Тегло | 3.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Перфоратор BOSCH, GBH 2-28, 0611267500
В наличност
SKU:
0611267500
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 880 W |
| Енергия на удара | 3.2 J |
Перфоратор BOSCH, GBH 240 F, 0611273000
В наличност
SKU:
0611273000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












