Aкумулаторна метла за отпадъци RYOBI, R18SW3-0, без батерия, 5133004365
239.56 € / 468.54 лв. Original price was: 239.56 € / 468.54 лв..216.00 € / 422.46 лв. Текущата цена е: 216.00 € / 422.46 лв..
Акумулаторна помпа RYOBI, R18PI-0, без батерия, 5133003931
72.17 € / 141.15 лв. Original price was: 72.17 € / 141.15 лв..62.38 € / 122.00 лв. Текущата цена е: 62.38 € / 122.00 лв..
Акумулаторна помпа RYOBI, R18VI-0, без батерия, 5133006314
57.53 € / 112.52 лв. Original price was: 57.53 € / 112.52 лв..47.05 € / 92.02 лв. Текущата цена е: 47.05 € / 92.02 лв..
Описание
Акумулаторна помпа RYOBI, R18VI-0, без батерия, 5133006314
- Идеален за надуване на детски басейни, въздушни матраци и големи надуваеми предмети, той ще надуе двоен въздушен матрак само за 50 секунди
- Бързо надуване при 210 л/мин. и до 0,034 бара/0,5 PSI
- Може да се използва като вентилатор за работилница за бързо изчистване на работното място по средата на проекта
- Включва прищипан клапан с удобно съхранение на място
- Просто обърнете накрайника на дюзата, за да го използвате за изпускане на въздуха
- Макс. налягане (бара/PSI) 0,034 | 0,5
- Въздушен поток (л/мин.) 210
- Тегло с батериен пакет (кг) 0,7
Окомплектовка:
- без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въздушен поток (л/мин.) | 210 |
| Макс. налягане (бара/PSI) | 0.034, 0.5 |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Aкумулаторна помпа RYOBI, RI4-120G, 5133006140
В наличност
SKU:
5133006140
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-140S, 5133004231
В наличност
SKU:
5133004231
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Компресор MAKITA DMP181Z, 18V
В наличност
SKU:
DMP181Z
Акумулаторен компресор MILWAUKEE, M18BI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933478706
| Тегло | 3.911 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча [mm] | 920 |
| Максимално налягане | 10.3/ 150 |
| Подаване на въздух без натоварване | 40 |
| Работен цикъл | 33% при 5,5 bar |
| Стандартно оборудване | 1x игла за напомпване, 1x патронник за френски вентил (преста), дюза за помпа, 1x патронник за американски вентил (шрадер) |
| Точност на прибора [%] | ±1 |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен компресор RYOBI, R18AC-0, без батерия, 5133004540
В наличност
SKU:
5133004540
Верига 40 см за бензинови верижни триони RYOBI, RAC222, 5132002635
В наличност
SKU:
5132002635
Литиева почистваща четка RYOBI, RSCR4-0, 5133006184, без батерия,
В наличност
SKU:
5133006184
| Тегло | 0.55 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 4 V |
| Включена батерия | Без батерия |
Компресор AEG, BK18C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935478457












