Бързо зарядно устройство за акумулаторни батерии RYOBI, RY36C60A, 5133004555
104.60 € / 204.58 лв. Original price was: 104.60 € / 204.58 лв..80.00 € / 156.47 лв. Текущата цена е: 80.00 € / 156.47 лв..
Акумулаторен храсторез RYOBI, RHT36C61R40F, 5133004965
321.09 € / 628.00 лв. Original price was: 321.09 € / 628.00 лв..289.00 € / 565.23 лв. Текущата цена е: 289.00 € / 565.23 лв..
Акумулаторен инверторен генератор RYOBI, RY36BI1800A-0, 5133004942, без батерия
942.31 € / 1843.00 лв. Original price was: 942.31 € / 1843.00 лв..800.00 € / 1564.66 лв. Текущата цена е: 800.00 € / 1564.66 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133004942
Категория: Генератори за ток
Етикети: RYOBI, Генератори за ток
Описание
Акумулаторен инверторен генератор RYOBI, RY36BI1800A-0, 5133004942
- Акумулаторен инвертор за ток RYOBI RY36BI1800A-0 е мощно устройство за генериране на електрическо захранване с напрежение 230 V / 5 V USB.
- Подходящ е за захранване на различни електрически инструменти и устройства на места където няма достъп до електропреносна мрежа.
- Идеален е за къмпинг, пътувания с кола или като резервно захранване у дома в случай на прекъсване на тока.
- Генераторът разполага с 2 изхода на 230 V, които са покрити с капачета за защита от прах, както и 4 USB A порта и 2 USB C порта за зареждане на смартфони, таблети или други USB устройства.
- Големият LCD дисплей показва индикация за нивото на зареждане и общата консумация на енергия.
- LED осветлението гарантира, че устройствата и кабелите могат да бъдат лесно свързани във всякаква среда.
- Инвертора може да се свързва паралелно чрез кабели (продават се отделно) към 2 или повече PowerHub.
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 5.7 кг |
|---|---|
| Максимална мощност на генератора | 3.0 kW |
| Номинална мощност на генератора | 1600 W / 1800 W |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 36 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Мощност | 1800 W |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18X-0, без батерия, 5133005011
В наличност
SKU:
5133005011
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.200 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Генератор MILWAUKEE, MXFPS-602, 4933479266
В наличност
SKU:
4933479266
| Тегло | 28.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 72 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 6 Ah |
| Непрекъсната мощност | 1800 W |
| Работна мощност | 1,800 W |
| Стартова мощност | 3,600 W |
Монофазен бензинов генератор Husqvarna G3200P, 230 V, 3.8 к.с., 212 см³, 967665107
В наличност
550.00 € / 1075.71 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
967665107
Бензинов генератор за ток HONDA монофазен, EG5500CL GT, 5500 W
В наличност
1930.00 € / 3774.75 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG5500CL GT
Бензинов монофазен генератор с AVR Honda EG4500CL GT
В наличност
1830.00 € / 3579.17 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG4500CL
| Тегло | 79.5 кг |
|---|---|
| Размери | 68.1 × 53.0 × 57.1 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | тип 4 тактов, едноцилиндров, OHV |
| Модел на бензиновия двигател | GX390T2 |
| Мощност | 13 Hp |
| Работен обем | 389 см3 |
| Номинална мощност | 4.0 kW |
| Номинално изходно напрежение | 230 V |
| Номинална честота | 50 Hz |
| Обем на горивния резервоар | 24 л |
| Изход променлив ток | 230V AC |
| Регулиране на напрежението | D-AVR |
Торба за листосъбирач RYOBI, RAC364, 45l, 5132002995
В наличност
SKU:
5132002995
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU32I G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
2650.00 € / 5182.95 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU32I
| Тегло | 26.8 кг |
|---|---|
| Размери | 57.1 × 30.6 × 45.2 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX130 |
| Максимална мощност | 3.2 kW |
| Номинална мощност | 2.6 kW |
| Вместимост на резервоара | 4.7 l |
| Обем двигателно масло | 0.55 l |
| Обем на двигателя | 130 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 11.3 A |
| Щепсел | 2 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа с 1 зареждане | 3ч 18мин(8ч и 36мин при Еко режим) |
Паралелен кабел за генератор HONDA EU10i
В наличност
60.33 € / 118.00 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
32360ZC3000












