Ножица за жив плет, HUSQVARNA 522HD60X
630.00 € / 1232.17 лв.
Водоструйка HUSQVARNA, PW 345C
324.67 € / 635.00 лв.
Генератор HUSQVARNA, G2500P
485.73 € / 950.01 лв. Original price was: 485.73 € / 950.01 лв..449.99 € / 880.10 лв. Текущата цена е: 449.99 € / 880.10 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
967665007
Категория: Генератори за ток
Етикети: HUSQVARNA, Генератори за ток
Описание
Генератор HUSQVARNA, G2500P
- Генератор с номинална мощност 2,0kW (50Hz) за захранване на жилищни домове и работни площадки.
- С високопроизводителен двигател и изчистен дизайн генератора е надежден източник на енергия дори при тежки условия.
- Оборудван с улеснено за потребителя табло и 15 литров резервоар за продължителна работа и издръжливост.
Допълнителна информация
| Тегло | 43 кг |
|---|---|
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 12 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 196 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 2 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 14 l |
| Мощност (hp) | 2.7 hp |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 95 dB(A) |
| Тегло (без режещи инструменти) | 95 lbs |
За бранда
HUSQVARNA е световен лидер в производството на професионални и хоби градински и строителни инструменти, известен с качество, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете косачки, верижни триони, моторни храсторези, пили и аксесоари HUSQVARNA, подходящи за грижа за градината, дървообработване и строителни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на HUSQVARNA за България.
Изберете инструменти HUSQVARNA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и дълъг живот за професионални и домашни потребители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Генератор MILWAUKEE, MXFPS-602, 4933479266
В наличност
SKU:
4933479266
| Тегло | 28.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 72 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 6 Ah |
| Непрекъсната мощност | 1800 W |
| Работна мощност | 1,800 W |
| Стартова мощност | 3,600 W |
Бензинов генератор за ток HONDA монофазен, EG5500CL GT, 5500 W
В наличност
1930.00 € / 3774.75 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EG5500CL GT
Бензинов монофазен/трифазен генератор HONDA, Aries EAT7000M
В наличност
1830.00 € / 3579.17 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EAT7000MA
| Тегло | 78.3 кг |
|---|---|
| Размери | 75.5 × 55.0 × 53.0 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GX390 |
| Максимална мощност | 3700 / 7000 VA |
| Номинална мощност | 3400 / 6500 VA |
| Вместимост на резервоара | 6.1 l |
| Обем на двигателя | 390 cm3 |
| Напрежение | 230 / 400 V |
| Номинален ток | 14.8 / 9.5 A |
| Работно време с 1 зареждане | 1ч 23мин |
| Щепсел | 2 х 16 A – 230 V и 1 х 16 A – 400 V |
Моторна коса HUSQVARNA 545RXT AutoTune, 2.2 kW, 49 см, 45.7 см³, 967176704
В наличност
SKU:
967176704
Инверторен генератор HONDA, EU30IS1 GA6, монофазен, 3.0 kVA + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
SKU:
EU30IS1GA6
Инверторен монофазен генератор HONDA, EU10IT1 G + бонус масло двигателно 1 л., 08221888101MP
В наличност
960.00 € / 1877.60 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
EU10IT1
| Тегло | 13 кг |
|---|---|
| Размери | 45.1 × 24.2 × 37.9 см |
| Вид гориво | Бензин |
| Двигател | GXH50 |
| Максимална мощност | 1.0 kW |
| Номинална мощност | 0.9 kW |
| Вместимост на резервоара | 2.1 l |
| Обем двигателно масло | 0.25 l |
| Обем на двигателя | 49 cm3 |
| Напрежение | 230 V |
| Номинален ток | 3.9 A |
| Щепсел | 1 x 16A-230V |
| Охладителна система | принудително въздушно |
| Продължителност на работа, номинална | 8 часа |
Верига за верижен трион HUSQVARNA, 15″ .325″ 1.5 мм, 585639564
В наличност
SKU:
585639564
Телескопична приставка за храсторез HUSQVARNA, HA860, 55 см, 85 см, 596316603
В наличност
335.00 € / 655.20 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
596316603












