Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18FSAGV115XPDB-0, без батерия, 18V, 4933478774
479.99 € / 938.78 лв. Original price was: 479.99 € / 938.78 лв..384.00 € / 751.04 лв. Текущата цена е: 384.00 € / 751.04 лв..
Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18FSAG125XB-0X, без батерия, 4933478429
460.79 € / 901.23 лв. Original price was: 460.79 € / 901.23 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
Акумулаторен Ъглошлайф MILWAUKEE M18FSAG125X-0X, без батерия, 4933478428
437.99 € / 856.63 лв. Original price was: 437.99 € / 856.63 лв..195.00 € / 381.39 лв. Текущата цена е: 195.00 € / 381.39 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478428
Категории: Промоции, Ъглошлайфи
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Шлайф машини, Ъглошлайфи
Описание
Характеристики:
- Осигурява работни характеристики, подобни на еквивалентен ъглошлайф с кабел с мощност 1200 W
- Намален размер на предавателната глава и по-нисък ъгъл на слота за батерия за по-добър баланс и ергономичност в сравнение с предишния модел
- Антивибрационна странична ръкохватка за по-ниски вибрации
- Интегрирана система FIXTEC™ за смяна на дискове без инструменти
- Тънка ръкохватка
- Свалящ се прахозащитен капак за предотвратяване на проникването на отпадъци и за удължаване на срока на експлоатация на мотора
- 125 mm, безключов предпазител за голям капацитет на рязане и бързо регулиране на предпазителя, без да се използва инструмент
- Функция за прекъсване на електрозахранването, за да се предотврати автоматично стартиране
- В ДНК-то на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Предпазител за бързо освобождаване, скоба за предпазителя, AVS странична ръкохватка, фланец, фланцова гайка, гаечен ключ, прахозащитен капак
Удължаване на гаранцията:
Гаранцията се удължава на 3 години след регистрация в сайта на производителя – повече информация.
Допълнителна информация
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф BOSCH, GWX 18V-10 PSC, без батерия и зарядно устройство, L-Boxx, 06017B0800
В наличност
SKU:
06017B0800
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.500 – 9.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 17-125 PS, 1700 W, 06017D1300
В наличност
SKU:
06017D1300
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1700 W |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 11.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | PROtection превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 17-125 S INOX, 1700 W, 06017D0500
В наличност
SKU:
06017D0500
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1700 W |
| Обороти на празен ход | 1.900 – 7.800 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 19-125 CIST, 1 900 W, 060179S002
В наличност
SKU:
060179S002
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 1900 W |
| Обороти на празен ход | 7.800 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 2200-230, 2200 W, 06018C1120
В наличност
SKU:
06018C1120
| Тегло | 5.4 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2200 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | PROtection превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 30-230 B, 2800 W, 06018G1000
В наличност
SKU:
06018G1000
| Тегло | 5.9 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 2800 W |
| Обороти на празен ход | 6.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 230 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, GWS 750, 125mm, 750 W, 0601394001
В наличност
SKU:
0601394001
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Превключвател | Заключващ се превключвател |
| Тип захранване | Електрическо |
Ъглошлайф BOSCH, UniversalGrind 750-115, 750 W, 06033E2000
В наличност
SKU:
06033E2000
| Тегло | 1.8 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 750 W |
| Обороти на празен ход | 12.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 115 mm |
| Тип захранване | Електрическо |












