Ръчен циркуляр MILWAUKEE, CS85SB, 2200 W
437.99 € / 856.63 лв. Original price was: 437.99 € / 856.63 лв..350.39 € / 685.30 лв. Текущата цена е: 350.39 € / 685.30 лв..
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18CCS55-0, без батерия
460.67 € / 900.99 лв. Original price was: 460.67 € / 900.99 лв..368.54 € / 720.80 лв. Текущата цена е: 368.54 € / 720.80 лв..
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18BLCS66-0X, без батерия
453.59 € / 887.14 лв. Original price was: 453.59 € / 887.14 лв..310.00 € / 606.31 лв. Текущата цена е: 310.00 € / 606.31 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933464589
Категория: Циркуляри
Етикети: MILWAUKEE, Режещи машини, Циркуляри
Описание
Акумулаторен циркуляр MILWAUKEE, M18BLCS66-0X, без батерия
- M18™ безчетков циркулярен трион с диск с диаметър 190 mm, осигуряващ дълбочина на рязане от 66 mm, което позволява на триона да реже три подредени една върху друга OSB плоскости с дебелина 19 mm
- Електрониката REDLINK™ за защита от претоварване в инструмента и акумулаторната батерия осигурява най-добра издръжливост на системата в този клас
- Акумулаторната батерия REDLITHIUM™ се отличава с отлична конструкция, електроника и ефективност без влошаване на качеството, като осигурява повече време за работа и повече работа през живота на акумулаторната батерия
- Здрава метална кука за закачане помага за подреденост на работното пространство и безопасност
- Предоставеният адаптер за прахосмукачка пасва директно на всички предлагани от MILWAUKEE® прахоуловители
- Пресована алуминиева обувка за максимална издръжливост
- Интегрирана LED лампа за осветление на работното пространство
- 50° капацитет на наклона при дълбочина на рязане 46 mm
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M18™ батерии
Окомплектовка:
Режещ диск, страничен ограничител, улей за извличане на прах, гаечен ключ за диска
Допълнителна информация
| Тегло | 6.542 кг |
|---|---|
| Макс. дълбочина на рязане 90° (mm) | 66 |
| Макс. дълбочина на рязане 45° (mm) | 48 |
| Размер на отвора (mm) | 30 |
| Скорост на празен ход (rpm) | 5000 |
| Диаметър на диска | 190 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-216 DC , без батерия, 0601B47000
В наличност
SKU:
0601B47000
| Тегло | 15.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.500 – 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 300 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 65 x 214 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 306 mm |
Акумулаторен настолен циркуляр BOSCH, GCM 18V-254 D , без батерия + подарък топка и чорапи, 0601B51100
В наличност
SKU:
06013A6032
| Тегло | 17.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.500 1/min |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 90 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 90 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 55 x 305 mm |
Акумулаторен настоелн циркуляр BOSCH, GCM 18V-305 GDC
В наличност
SKU:
0601B43001
| Тегло | 27.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 12 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.550 – 4.000 1/min |
| Диаметър на диска | 305 mm |
| Ø на отвора на диска | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 104 x 341 mm |
| Капацитет на рязане, 0° с разпъващ елемент (макс. хоризонтално) | 45 x 400 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 104 x 240 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 40 x 341 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li
В наличност
SKU:
06016C1223
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 57 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1221
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51
В наличност
SKU:
06019M3122
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 91 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51, 06019M3120, без батерия
В наличност
SKU:
06019M3120
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 50 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |












