Акумулаторен саблен трион BOSCH, GSA 12V-14, без батерия
170.95 € / 334.35 лв. Original price was: 170.95 € / 334.35 лв..136.76 € / 267.48 лв. Текущата цена е: 136.76 € / 267.48 лв..
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 12V-70 , без батерия
165.06 € / 322.83 лв. Original price was: 165.06 € / 322.83 лв..114.00 € / 222.96 лв. Текущата цена е: 114.00 € / 222.96 лв..
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 12V-26, без батерия, 06016A1001
179.21 € / 350.50 лв. Original price was: 179.21 € / 350.50 лв..143.37 € / 280.41 лв. Текущата цена е: 143.37 € / 280.41 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06016A1001
Категория: Циркуляри
Етикети: BOSCH, Режещи машини, Циркуляри
Описание
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 12V-26
- Най-компактната конструкция в техния клас за отлична работа и универсални приложения в дърво
- Отлична ергономия: малка обиколка на ръкохватката и малко тегло (само 1,4 kg) за максимален комфорт при работа
- Практичен индикатор на нивото на зареждане на акумулатора: по всяко време показва информация за още наличните енергийни резерви
Окомплектовка:
-
Шестостенен ключ
-
Успореден ограничител/адаптер за водещ линеалКаталожен номер: 1 619 P11 536
-
Картонена кутия
-
1 x диск за циркуляр, Standard for Wood, 85 x 15 x 1,1 mm, 20Каталожен номер: 2 608 643 071
-
Накрайник за прахоулавяне
Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.400 1/min |
| Диаметър на диска | 85 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 15 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (90°) | 26.5 mm |
| Макс. капацитет на рязане в дърво (45°) | 17 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 185-Li, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1221
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Диаметър на диска | 165 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 41 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-51
В наличност
SKU:
06019M3122
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.800 – 6.300 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 140 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 91 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 35 mm |
Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 18V-57-2 GX, без батерия
В наличност
SKU:
06016C1000
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 5.000 1/min |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Диаметър на режещия диск | 165 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 57 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (45°) | 42 mm |
Акумулаторен циркуляр за метал BOSCH, GKM 18V-50 , без батерия
В наличност
SKU:
06016B8000
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 4.250 1/min |
| Диаметър на диска | 136 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Макс. дълбочина на рязане | 50 mm |
Акумулаторен циркуляр с потапяне BOSCH, GKT 18V-52 GC , без батерия
В наличност
SKU:
06016B4000
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 2.800 – 5.500 1/min |
| Диаметър на диска | 140 mm |
| Ø на отвора на диска | 20 mm |
| Дълбочина на рязане без водещ линеал (90°) | 52 mm |
| Дълбочина на рязане с водещ линеал (45°) | 32 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 305-216 D + подарък топка, 0601B49000
В наличност
SKU:
0601B49000
| Тегло | 16.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.200 1/min |
| Номинална мощност | 1200 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 48 ° ляво / 48 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 47 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 305 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 215 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 42 x 305 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 8 SJL, 0601B19100
В наличност
SKU:
0601B19100
| Тегло | 17.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Регулиране на скосяването | 52 ° ляво / 60 ° дясно |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 312 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 225 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 45 x 312 mm |
Настолен циркуляр BOSCH, GCM 800 SJ, 0601B19000
В наличност
SKU:
0601B19000
| Тегло | 13.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Капацитет на рязане при 0° | 70 x 270 mm |
| Капацитет на рязане при скосяване 45° | 70 x 190 mm |
| Капацитет на рязане при наклон 45° | 48 x 270 mm |












