Акумулаторен циркуляр BOSCH, GKS 12V-26, без батерия, 06016A1001
179.21 € / 350.50 лв. Original price was: 179.21 € / 350.50 лв..143.37 € / 280.41 лв. Текущата цена е: 143.37 € / 280.41 лв..
Акумулаторен ексцентършлайф BOSCH, GEX 12V-125, без батерия
205.15 € / 401.24 лв. Original price was: 205.15 € / 401.24 лв..164.12 € / 320.99 лв. Текущата цена е: 164.12 € / 320.99 лв..
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 12V-70 , без батерия
165.06 € / 322.83 лв. Original price was: 165.06 € / 322.83 лв..114.00 € / 222.96 лв. Текущата цена е: 114.00 € / 222.96 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
06015A1001
Категория: Прободни триони
Етикети: BOSCH, Прободни триони, Режещи машини
Описание
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 12V-70
- Изключително компактен, лек акумулаторен прободен трион за отлична работа и преминаване на криви
- Висока производителност: бързи резултати при рязане и дълъг живот на акумулаторната батерия
- Положение на хващане изключително близо до линията на рязане, така че е възможно извънредно точно рязане
Окомплектовка:
-
Комплект за изсмукване
-
Защитна приставка срещу откъсване на стружки
-
Картонена кутия
-
1 x нож за прободен трион T 144 D, Speed for Wood (предлага се отделно като комплект от 3: 2 608 630 560)
-
Плъзгаща обувка
-
1 x нож за прободен трион T 308 B, Extra-clean for Wood (предлага се отделно като комплект от 3: 2 608 663 750)
Без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 1.500 – 2.800 1/min |
| Ход на ножа | 18 mm |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 183-LI
В наличност
SKU:
06015B7022
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на батерията | 4 Ah |
Акумулаторен прободен трион BOSCH, GST 18V-155 BC, без батерия
В наличност
SKU:
06015B1000
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Брой ходове на празен ход | 0 – 3.800 min-1 |
| Ход на ножа | 26 mm |
Прободен трион BOSCH, GST 150 BCE, 0601513000
В наличност
SKU:
0601513000
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 780 W |
Прободен трион BOSCH, GST 160 BCE, 0601518000
В наличност
SKU:
0601518000
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.000 1/min |
| Номинална мощност | 800 W |
Прободен трион BOSCH, GST 90 BE
В наличност
SKU:
060158F000
| Тегло | 2.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Прободен трион BOSCH, GST 90 E, 060158G000
В наличност
SKU:
060158G000
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 650 W |
Прободен трион BOSCH, PST 650
В наличност
SKU:
06033A0720
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 3.100 1/min |
| Номинална мощност | 500 W |
Прободен трион BOSCH, PST 800 PEL
В наличност
SKU:
06033A0120
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 500 – 3.000 1/min |
| Номинална мощност | 530 W |












