Пробивен винтоверт MILWAUKEE M18FDD3-0, без батерия, 4933498059
311.99 € / 610.20 лв. Original price was: 311.99 € / 610.20 лв..249.60 € / 488.18 лв. Текущата цена е: 249.60 € / 488.18 лв..
Пробивен винтоверт MILWAUKEE M18ONEDD3-0X, без батерия, 4933492799
383.99 € / 751.02 лв. Original price was: 383.99 € / 751.02 лв..209.00 € / 408.77 лв. Текущата цена е: 209.00 € / 408.77 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18FID3-0, без батерия, 4933498061
323.99 € / 633.67 лв. Original price was: 323.99 € / 633.67 лв..192.00 € / 375.52 лв. Текущата цена е: 192.00 € / 375.52 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933498061
Категория: Винтоверти Impact
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Винтоверти Impact, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18 FID3-0, 4933498061
- По-висока ефективност на мощността при натоварване с изключителен въртящ момент от 226 Nm
- По-висока скорост на движение спрямо предишния модел, до 3900 rpm и 4400 ipm
- Изключително компактен дизайн, обща дължина само 113 mm за достъп в тесни пространства
- DRIVE CONTROL позволява на потребителя да сменя между четири различни настройки на скоростта и въртящия момент, за да се увеличи максимално разнообразието от приложения
- Режим 1 е за прецизна работа
- Режим 2 помага за предотвратяване на повреда на крепежните елементи и материала
- Режим 3 осигурява максимална производителност за най-трудните приложения
- Режим 4 предлага оптималното съотношение между прецизната работа и максималната производителност и автоматично регулира скоростта, ударите и въртящия момент
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- ¼″Шестограм патронник за бърза и лесна смяна на накрайници
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 226 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен 3-степенен ударен винтоверт RYOBI, R18ID3-0, Без батерия, 5133002613
В наличност
SKU:
5133002613
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 3.200 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M18FID3-0X, без батерия, куфар, 4933479864
В наличност
SKU:
4933479864
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.750 / 3.000 / 3.900 / 0 – 3.900 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 226 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт MAKITA, TD001GM201, 40V+Подарък батерия BL4040F от Makita България
В наличност
SKU:
TD001GM201
| Тегло | 6.9 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 220 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 1.100 / 0 – 2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18FQID-0, 18v, 50nm, без батерия, 4933451792
В наличност
SKU:
4933451792
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 2.100 / 3.000 / 3.000 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 50 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт MILWAUKEE M18FQID-502X, 18v, 2×5 ah, 50 nm, 4933451790
В наличност
SKU:
4933451790
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 900 / 2.100 / 3.000 / 0 – 3.000 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 50 Nm |
Безчетков ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18BLIDR-0X EMEA, без батерия, 4933492842
В наличност
SKU:
4933492842
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 2.400 / 3.600 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 190 Nm |
Безчетков ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18BLIDR-502X EU, 4933492843
В наличност
SKU:
4933492843
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 1.250 / 2.400 / 3.600 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 190 Nm |
Компактен безчетков ударен винтоверт с шестограм MILWAUKEE M18BLIDRC-402C EU, 4933492840
В наличност
SKU:
4933492840
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Въртящ момент (Макс.) | 190 Nm |












