Акумулаторна прахосмукачка RYOBI, RASV18BL-0, без батерия
384.54 € / 752.09 лв. Original price was: 384.54 € / 752.09 лв..235.00 € / 459.62 лв. Текущата цена е: 235.00 € / 459.62 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18CBLLI-502C
400.85 € / 783.99 лв. Original price was: 400.85 € / 783.99 лв..216.00 € / 422.46 лв. Текущата цена е: 216.00 € / 422.46 лв..
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18C2XLI-402CA
265.36 € / 519.00 лв. Original price was: 265.36 € / 519.00 лв..159.00 € / 310.98 лв. Текущата цена е: 159.00 € / 310.98 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4935471403
Категории: Винтоверти, Промоции
Етикети: ~Промоции, AEG, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB 18C2XLI-402CA
- Акумулаторната бормашина/винтоверт AEG BSB18C2XLI-402CA 4935471403 е оборудвана с патронник за бързо освобождаване.
- Благодарение на вградената подсветка можете да работите дори при ниска осветеност.
- За разхлабване и развиване на крепежни елементи дизайнът осигурява обратна функция.
- Въртящият момент е безстепенно регулируем за конкретен материал, което улеснява работата с материали с различна твърдост.
- Безключов патронник със заключване на шпиндела за лесна смяна на инструмента.
- Наличието на реверс.
- Вградена подсветка – за работа при лошо осветление.
Окомплектовка:
- 2бр. х акумулаторна батерия 4.0 Ah
- зарядно устройство
- 30бр. консумативи
- куфар за съхранение
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.800 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 60 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 13 mm |
За бранда
AEG е водещ немски производител на професионални електроинструменти с доказано качество и издръжливост.
Всички инструменти AEG се отличават с висока мощност, ергономичен дизайн и дълъг живот, което ги прави предпочитан избор от майстори и строителни специалисти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на AEG за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 120 LI, 2 x 2,0Ah куфар, 06019G8000
В наличност
SKU:
06019G8000
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G9000
В наличност
SKU:
06019G9000
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, 2 x 3.0Ah, L-Boxx, 06019H3001
В наличност
SKU:
06019H3001
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3003
В наличност
SKU:
06019H3003
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, без батерия, 06019J9103
В наличност
SKU:
06019J9103
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, без батерия, L-Boxx, 06019H8001
В наличност
SKU:
06019H8001
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен ударен винтоверт BOSCH, GSB 120 LI, 2 x 2.0Ah куфар, 06019G8100
В наличност
SKU:
06019G8100
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+2 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |












