Диамантен диск MILWAUKEE, SUDD 230 mm
139.03 € / 271.92 лв. Original price was: 139.03 € / 271.92 лв..118.18 € / 231.14 лв. Текущата цена е: 118.18 € / 231.14 лв..
Лазерен нивелир с отвесни точки MILWAUKEE, M12™ зелен 360° 3-равнинен лазер
1378.80 € / 2696.70 лв. Original price was: 1378.80 € / 2696.70 лв..990.00 € / 1936.27 лв. Текущата цена е: 990.00 € / 1936.27 лв..
Описание
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18 FJS-502X
- Вентилатор за прах поддържа линията за рязане без стърготини
- Модулът за безключово регулиране на наклона на основната плоча позволява регулиране между 0 и 45°
- Патентована скоба FIXTEC™ за бърза и лесна смяна на острието
- 5-степенно махално действие за повишена ефективност на рязане
- Безчетков мотор POWERSTATE™ за бързо рязане, дълъг живот на инструмента и до 32mm в 19mm OSB (с батерия 5,0 Ah)
- Интегрирана LED лампа за осветление на работното пространство
- Свалящата се мека обувка помага да се избегнат следи и драскотини при рязане на меки материали
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M18™
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M18™ батерии
Окомплектовка:
1 острие, адаптер за прахоулавяне, прахозащитен капак, предпазител за стърготини, мека обувка
Допълнителна информация
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Капацитет на батерията | 5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Дължина на хода (mm) | 25 |
| Капацитет на наклона (°) | 45 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво (mm) | 100 |
| Макс. капацитет на рязане на дърво|стомана|алуминий [mm] | 100/ 10/ |
| Макс. капацитет на рязане на стомана (mm) | 10 |
| Честота на ходовете (spm) | 0 – 3500 |
| Брой включени батерии | 2 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен такер BOSCH, GTH 18V-14, без батерия, 0601482801
В наличност
SKU:
0601482801
Акумулаторен Такер MAKITA DST112Z, 18V
В наличност
SKU:
DST112Z
Акумулаторен Такер MAKITA FN001GZ, 40V
В наличност
SKU:
FN001GZ
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M12BST-202X, с батерии, зарядно и куфар
В наличност
SKU:
4933459635
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FFN-502C, 4933471404
В наличност
SKU:
4933471404
Акумулаторен такер MILWAUKEE, M18FN18GS-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933471409
Акумулаторен такер RYOBI, R18GN18-0, без батерия, 5133005136
В наличност
SKU:
5133005136
Електрически такер BOSCH, PTK 14 EDT, 250 W, 0603265520
В наличност
SKU:
0603265520
| Тегло | 1.1 кг |
|---|---|
| Номинална мощност | 250 W |
| Обороти на празен ход | 1.600-3.000 /min. |
| Тип захранване | Електрическо |












