Къртач BOSCH, GSH 16-30
1912.33 € / 3740.19 лв. Original price was: 1912.33 € / 3740.19 лв..1529.87 € / 2992.17 лв. Текущата цена е: 1529.87 € / 2992.17 лв..
Шлайф за гипсокартон BOSCH, GTR 550, 06017D4020
430.34 € / 841.67 лв. Original price was: 430.34 € / 841.67 лв..319.00 € / 623.91 лв. Текущата цена е: 319.00 € / 623.91 лв..
Описание
Къртач BOSCH, GSH 27 VC
- Голяма мощност на удара чрез 62 J енергия на удара и 1 000 удара в минута
- Много слаби вибрации (само 8,5 m/s²) благодарение на разкуплираните ръкохватки и ударния механизъм с намалени вибрации – за по-дълго време на включване на ден
- Много голяма експлоатационна продължителност благодарение на висококачествените компоненти от алуминий и стомана
Допълнителна информация
| Тегло | 29.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 920 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Къртач AEG, MH5G, 1100W
В наличност
SKU:
4935443170
Къртач BOSCH, GSH 11 VC, 0611336000
В наличност
SKU:
0611336000
| Тегло | 11.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 900 – 1.670 1/min |
| Номинална мощност | 1700 W |
Къртач BOSCH, GSH 14 C, 0611344020
В наличност
SKU:
0611344020
| Тегло | 14.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.900 – 1.950 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 16-28, 0611335000
В наличност
SKU:
0611335000
| Тегло | 18.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.280 1/min |
| Номинална мощност | 1750 W |
Къртач BOSCH, GSH 5 CE, 0611321000
В наличност
SKU:
0611321000
| Тегло | 6.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 1.510 – 2.870 1/min |
| Номинална мощност | 1150 W |
Къртач MAKITA HM0870C, 1100 W, 7.6 J, SDS – MAX
В наличност
SKU:
HM0870C
Къртач MAKITA HM1203C, 1510 W, 19.1 J, SDS – MAX
В наличност
SKU:
HM1203C
Къртач MILWAUKEE, K500ST, 1100 W
В наличност
SKU:
4933443180












