Чанта за инструменти Ryobi, 902274001, 513200-
35.28 € / 69.00 лв. Original price was: 35.28 € / 69.00 лв..31.70 € / 62.00 лв. Текущата цена е: 31.70 € / 62.00 лв..
Чанта за инструменти Ryobi, RTB01, 5132003674
29.65 € / 57.99 лв. Original price was: 29.65 € / 57.99 лв..26.59 € / 52.01 лв. Текущата цена е: 26.59 € / 52.01 лв..
Прахосмукачка за сухо и мокро почистване MILWAUKEE, AS30LAC, от клас L 30л, 1200 W, 4933459411
1018.80 € / 1992.60 лв. Original price was: 1018.80 € / 1992.60 лв..636.00 € / 1243.91 лв. Текущата цена е: 636.00 € / 1243.91 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933459411
Категория: Прахосмукачки
Етикети: MILWAUKEE, Почистваща техника, Прахосмукачки
Описание
Прахосмукачка за сухо и мокро почистване MILWAUKEE, AS 30 LAC, 1200 W
- Компактен резервоар от 30 литра за работа на обект/в работилница
- Въздушен поток от 4500 литра/минута с аспирация от 250 mbar
- Клас на прахоулавяне L. Стандартен МАК фактор (максимално допустими концентрации) > 1 mg/m³
- Захранващ източник за автоматично включване на електрически инструменти
- Издръжлив PTFE филтър с висока ефективност на филтриране и миеща се незалепваща мембрана
- Автоматично почистване на филтъра с намалена загуба на ефективност
- Отвор за филтъра с лесен достъп за удобно обслужване и почистване
- Изключително безшумна турбина за нисък шум
Окомплектовка:
- 2 бр. адаптер за инструмент
- ръчна тръба
- 2 бр. удължителна тръба
- дюза за под/процепи, торба с филтър за влакна
- торба за еднократна употреба
- маркуч 4 m x 36 mm
Допълнителна информация
| Тегло | 18 кг |
|---|---|
| Входяща мощност | 1200 W |
| Капацитет | 30 l |
| Капацитет течности | 19.5 l |
| Клас на защита от прах | L |
| Макс. вакуум | 250 Mbar |
| Обем на въздуха | 4500 l/min |
| Дължина на маркуча | 4 m |
| Диаметър на маркуча | 36 mm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Aкумулаторна метла за отпадъци RYOBI, R18SW3-0, без батерия, 5133004365
В наличност
SKU:
5133004365
HEPA филтър RYOBI, RAVACHF, 5132005767
В наличност
SKU:
5132005767
Акумулаторен уред за почистване на петна RYOBI, RDC18-0, без батерия, 5133005905
В наличност
SKU:
5133005905
Акумулаторна прахосмукачка BOSCH, AdvancedVac 18V-8 , без батерия
В наличност
SKU:
06033E1000
| Тегло | 3.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обем на резервоара (бруто) | 8 l |
Акумулаторна Прахосмукачка MAKITA CL003GZ, 40V 250ml
В наличност
SKU:
CL003GZ
Акумулаторна Прахосмукачка MAKITA DCL286FZ, 18V LXT, без батерия
В наличност
SKU:
DCL286FZ
Прахосмукачка сухо и мокро почистване MILWAUKEE, AS2-250ELCP
В наличност
SKU:
4933447480
Прахоуловител 9 MAKITA, 421664-1
В наличност
SKU:
421664-1












