Въртящ се спринклер Aqua GARDENA, M, 18702-20
32.21 € / 63.00 лв. Original price was: 32.21 € / 63.00 лв..30.68 € / 60.00 лв. Текущата цена е: 30.68 € / 60.00 лв..
Ножици за плет GARDENA, NatureCut, 12300-20, 230 мм
34.26 € / 67.01 лв. Original price was: 34.26 € / 67.01 лв..32.72 € / 63.99 лв. Текущата цена е: 32.72 € / 63.99 лв..
Комплект конектор за маркуч GARDENA, 19mm (3/4”), 18275-20
13.80 € / 26.99 лв. Original price was: 13.80 € / 26.99 лв..13.29 € / 25.99 лв. Текущата цена е: 13.29 € / 25.99 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
970548301
Категория: Поливни системи
Етикети: GARDENA, Градинска техника, Поливни системи
Описание
Комплект конектор за маркуч GARDENA, 19mm (3/4”)
- Този комплект съдържа конектор за маркуч за началото на вашия маркуч и стоп-клапан, които да се свърже с края на маркуча. Цветната маркировка улеснява използването: светлият цвят е за свързването на маркуча към крана, а тъмният цвят е за края на маркуча.
Конекторът за маркуч от GARDENA е полезен адаптер за бързо и лесно свързване към началото на маркуча. Еластичният пръстен, който се намира в края на конектора за маркуч, предпазва от повреждане. - При поставяне на конектора към градинския маркуч, Power Grip винаги е от голяма полза. Тази специално оформена съединителна муфа осигурява високо налягане на маркуча. Захватът от рифелована мека пластмаса осигурява стабилно хващане дори и с мокри ръце. Освобождаването на връзката с едно обикновено издърпване е много лесно.
- Стоп-клапанът от GARDENA е практична приставка за маркуч с иновативни функции в помощ при поливането на градината. Адаптерът се поставя в края на маркуча и влиза в действие всеки път, когато искате да смените приставка за поливане. Автоматичният стоп-клапан спира водния поток веднага и и го пуска отново след като поставите нова приставка за поливане на маркуча, като например струйник. Това спестява неудобното отиване до крана, защото когато използвате стоп-клапан, не е нужно да спирате крана.
И двата продукта са устойчиви на замръзване, така че няма да се повредят от студа. - Този висококачествен продукт е произведен в Германия и се предлага с 5-годишна гаранция от GARDENA.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.067 кг |
|---|---|
| Употреба | Suitable for 19 mm (3/4″) hoses |
| Защита от замръзване | да |
За бранда
GARDENA е водещ производител на професионални и домашни градински инструменти, известен със своето немско качество, иновации и издръжливост.
В Trapkovi.bg ще откриете маркучи, поливни системи, ножици за храсти, косачки и аксесоари GARDENA, идеални за поддръжка на градини, дворни пространства и зелени площи.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на GARDENA за България.
Изберете инструменти GARDENA от Trapkovi.bg – надеждност, удобство и ефективност за професионални градинари и домашни любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-230
В наличност
SKU:
06008C1A03
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-26, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1C06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Акумулаторна ножица за клони BOSCH, Pro Pruner, без батерия, 06019K1020 + бонус ръкавици F016800292
В наличност
SKU:
06019K1020
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
Електрическа косачка BOSCH, AdvancedRotak 44-750, 06008B9J00
В наличност
SKU:
06008B9J00
| Тегло | 16 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Височина на косене | 25-80 mm |
Електрическа косачка BOSCH, UniversalRotak 37-555
В наличност
SKU:
06008A6501
| Тегло | 12 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1400 W |
| Височина на косене | 25-70 mm |
Електрически тример за трева BOSCH, ART 27
В наличност
SKU:
06008A5200
| Тегло | 2.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 10.500 1/min |
| Номинална мощност | 450 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 27 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 23
В наличност
SKU:
06008C1H01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 26
В наличност
SKU:
06008C1J01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |












