Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RR18-0, без батерия, 5133005598
99.38 € / 194.37 лв. Original price was: 99.38 € / 194.37 лв..69.02 € / 134.99 лв. Текущата цена е: 69.02 € / 134.99 лв..
Акумулаторен пистолет за лепене RYOBI, RGL18-0, без батерия, 5133005002
57.53 € / 112.52 лв. Original price was: 57.53 € / 112.52 лв..46.02 € / 90.01 лв. Текущата цена е: 46.02 € / 90.01 лв..
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RRDAB18-0, без батерия, 5133005599
135.99 € / 265.97 лв. Original price was: 135.99 € / 265.97 лв..101.75 € / 199.01 лв. Текущата цена е: 101.75 € / 199.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133005599
Категория: Радио устройства
Етикети: RYOBI, Радио устройства
Описание
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RRDAB18-0, 5133005599
- Това радио от ново поколение включва първокласен 10W високоговорител, за да осигури превъзходно качество на звука и да направи домашните задачи по-приятни, като възпроизвежда любимите си мелодии с интегрирана Bluetooth® безжична технология, която ви позволява да предавате поточно пълно аудио от разстояние до 25 метра.
- Цифровият процесор осигурява най-висока точност на приемане и яснота на сигнала за най-доброто цифрово слушане, като същевременно включва FM и AM станции.
- Интелигентно, той също така включва 2,1 Amp USB порт за бързо зареждане в движение на преносима електроника като телефони и таблети, заедно с допълнителен вход с място за съхранение на смартфони, което прави това едно от най-универсалните налични безжични радиостанции.
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Мощност | 10 W |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-140S, 5133004231
В наличност
SKU:
5133004231
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторно радио Bosch, GPB 18V-3C, 18 V, FM, с Bluetooth, 06014A3200, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3200
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Мощност на високоговорител | 10 W |
| Макс. ток на зареждане | 1.5 A |
| Радиочестотен обхват | 87.5 – 108 MHz |
Акумулаторна тонколона BOSCH, GPB 18V-6 C, без батерия, 06014A6000
В наличност
SKU:
06014A6000
| Тегло | 5.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Номинална мощност на средночестотен високоговорител | 24 W |
| Номинална мощност на субуфера | 40 W |
Акумулаторно радио AEG, BR1218C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935451539
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-2 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3000
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
Акумулаторно Радио С Фенер MAKITA DMR055, 14.4/18V
В наличност
SKU:
DMR055
Торба за листосъбирач RYOBI, RAC364, 45l, 5132002995
В наличност
SKU:
5132002995
Преносима Bluetooth тонколона, Milwaukee, M12SPEJSG2-0, без батерия, 4933498433
В наличност
SKU:
4933498433












