Акумулаторен Настолен Циркуляр MAKITA LS003GZ01, 40V XGT 305м + Подарък 2 батерии BL4040F от Makita България
1273.12 € / 2490.01 лв. Original price was: 1273.12 € / 2490.01 лв..1129.90 € / 2209.89 лв. Текущата цена е: 1129.90 € / 2209.89 лв..
Акумулаторно Радио MAKITA MR002GZ, 12V max-18V / 40V, без батерия
239.28 € / 467.99 лв. Original price was: 239.28 € / 467.99 лв..203.49 € / 397.99 лв. Текущата цена е: 203.49 € / 397.99 лв..
Акумулаторен Компресор MAKITA MP001GZ, 40V
181.00 € / 354.01 лв. Original price was: 181.00 € / 354.01 лв..158.38 € / 309.76 лв. Текущата цена е: 158.38 € / 309.76 лв..
*Този продукт е част от Kампания Makita XGT 2026.При покупка на избрани промоционални модели на стойност 544,50 € с ДДС получавате 1 бр. батерия BL4040F. При 1080 € с ДДС – 2 бр., при 1620 € с ДДС – 3 бр. и т.н. Офертата е валидна от 1 март до 30 септември 2026 г. Регистрацията трябва да се извърши до 31 октомври 2026 г. на www.makitaredemption.eu/bg. , като батериите се изпращат след 14 дни след одобрение от Makita България.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
MP001GZ
Категории: Makita XGT 2026, Компресори
Етикети: MAKITA, Makita XGT 2026, Компресори
Описание
Акумулаторен Компресор MAKITA MP001GZ, 40V
- Акумулаторен компресор MAKITA MP001GZ се доставя без батерия и зарядно устройство. Използва високопроизводителна батерия XGT 40Vmax. Осигурява максимално налягане от 11.1 бара и е подходящ за големи гуми на трактори или камиони.
- Осветеният дисплей служи за настройка на налягането на напомпване и за отчитане на текущото налягане. Оборудван с бутон за освобождаване на налягането (не в комбинация с британски/Dunlop вентил) и адаптери за вентили, подходящи за Америка и Великобритания. Регулируемата скорост е в три нива (висока, ниска и минимална).
- Цифровият манометър е с удобни допълнителни функции. Компресорът може да бъде настроен да напомпва до желаното налягане, за да се избегне повреда или спукване. LED работната лампа е подходяща за лесна работа на тъмно и маркуч с дължина 65 см.
Окомплектовка:
- Адаптер за велосипеди: 1бр. (TE00000346)
- Френски адаптер: 1бр. (TE00000594)
- Адаптер за топки: 1бр. (TE00000592)
- Адаптер за балон: 1бр. (TE00000333)
- Опаковка: картонена кутия
- „Z“ моделите не включват: батерии и зарядно устройство.
Допълнителна информация
| Тегло | 3.5 кг |
|---|---|
| Макс. дебит | 11, 1 bar |
| Капацитет на батерията | 2.0 / 2.5 / 4.0 / 5.0 / 8.0 Ah |
| Напрежение | 40 V |
| Тип захранване | Акумулаторно |
За бранда
MAKITA е световен лидер в производството на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен със качество, мощност и дълъг живот.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MAKITA, подходящи за строителство, ремонт и професионални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на Makita за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MAKITA от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и домашни майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф MAKITA 40V, без батерия, GA029GZ
В наличност
SKU:
GA029GZ
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 40 V |
| Обороти на празен ход | 3.000 – 8.500 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Професионален акумулаторен мини компресор Makita, AC001GZ, XGT, 40 V, 7.6 л, 9.3 бара, без батерия
В наличност
SKU:
AC001GZ
| Тегло | 12.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение | 40 V max XGT |
| Включена батерия | Без батерия |
| Обем на резервоара | 7.6 л |
| Макс. дебит | 34 л/мин |
| Работно налягане | 9.3 бара |
| Обороти на празен ход | 2075 об./мин |
| Шум: звуково налягане | 68 dB(A) |
Акумулаторен компресор BOSCH, PAO 18V, без батерия, 0603947400
В наличност
SKU:
0603947400
Акумулаторен компресор MILWAUKEE, M18BI-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933478706
| Тегло | 3.911 кг |
|---|---|
| Дължина на маркуча [mm] | 920 |
| Максимално налягане | 10.3/ 150 |
| Подаване на въздух без натоварване | 40 |
| Работен цикъл | 33% при 5,5 bar |
| Стандартно оборудване | 1x игла за напомпване, 1x патронник за френски вентил (преста), дюза за помпа, 1x патронник за американски вентил (шрадер) |
| Точност на прибора [%] | ±1 |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен компресор RYOBI, R18AC-0, без батерия, 5133004540
В наличност
SKU:
5133004540
Акумулаторна помпа RYOBI, RPI18-0 18V ONE+, без батерия, 5133006315
В наличност
SKU:
5133006315
Компресор AEG, BK18C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935478457
Волфрамов карбиден шлайфгрифер Makita, B-52738
В наличност
SKU:
B-52738












