Акумулаторен тръборез REMS Cento Basic,22 V, 5 Ah, 8-115 мм, 845002R220
2616.00 € / 5116.45 лв. Original price was: 2616.00 € / 5116.45 лв..2184.00 € / 4271.53 лв. Текущата цена е: 2184.00 € / 4271.53 лв..
Струг за тръбна резба със стандартна глава Rems Magnum 3000 L-T 1700 W, 380309R220
8880.00 € / 17367.77 лв. Original price was: 8880.00 € / 17367.77 лв..5974.00 € / 11684.13 лв. Текущата цена е: 5974.00 € / 11684.13 лв..
Струг за тръбна резба със стандартна глава Rems, 1700 W, 1/8“ – 2“, 16 – 63 мм, 340226R220
6034.80 € / 11803.04 лв. Original price was: 6034.80 € / 11803.04 лв..4018.80 € / 7860.09 лв. Текущата цена е: 4018.80 € / 7860.09 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
340226R220
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Струг за тръбна резба със стандартна глава Rems, 1700 W, 1/8“ – 2“, 16 – 63 мм, 340226R220
- Струг за тръбна резба със стандартна глава Rems е с мощност 1700 W и тръбна резба 1/8“ – 2“, 16 – 63 мм и болтова резба (6) 8 – 60 mm, 1/4 – 2″.
- Притежава редуктор без техническо обслужване, защитен педален прекъсвач с авариен стоп, самозасилващ се, надежден, бързозатягащ патроник, заден центриращ патроник, автоматично охлаждане и смазване.
- Само една автоматична режеща глава за всички видове резби, включително за дълги резби.
Окомплектовка
- резбонарезни плашки ISO 7-1, EN 10226 (DIN 2999, BSPT) R 1/2 – 3/4″ и R 1–2″ дясно
- тръборез
- приспособление за премахване на мустаци
- притискаща ръчка
- конструкция тип T с голяма маслена вана
- съд за стружките
Допълнителна информация
| Тегло | 75.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 1700 W |
| Тръбна резба | 1/8“ – 2“, 16 – 63mm |
| Болтова резба | ¼ – 2“, 8 – 60mm |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press 22 V ACC, 578X40R30J
В наличност
SKU:
578X40R30J
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press ACC
В наличност
SKU:
578X09R220
Акумулаторна радиална преса REMS, Mini-Press ACC
В наличност
SKU:
578X11R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Ролка за тръборез REMS, Cu-INOX 3-120
В наличност
27.12 € / 53.04 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
113213R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-16
В наличност
SKU:
113200R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28 Mini
В наличност
SKU:
113240R
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 8-35
В наличност
SKU:
113825R












