Глава за отрезни клещи Rems M 8, 8 мм, M 6 – M 12, 571895
303.36 € / 593.32 лв. Original price was: 303.36 € / 593.32 лв..283.20 € / 553.89 лв. Текущата цена е: 283.20 € / 553.89 лв..
Глава за отрезни клещи Rems М 12, 12 мм, M 6 - M 12, 571870
303.36 € / 593.32 лв. Original price was: 303.36 € / 593.32 лв..283.20 € / 553.89 лв. Текущата цена е: 283.20 € / 553.89 лв..
Глава за отрезни клещи Rems M 10, 10 мм, M 6 – M 12, 571865
303.36 € / 593.32 лв. Original price was: 303.36 € / 593.32 лв..283.20 € / 553.89 лв. Текущата цена е: 283.20 € / 553.89 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
571865
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: REMS, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Глава за отрезни клещи Rems M 10, 10 мм, M 6 – M 12, 571865
- Глава за отрезни клещи Rems е с обработваем диаметър 10 мм и резбовани щанги M 6 – M 12.
- Издържащи на високо натоварване отрезни клещи от изкована и особено закалена специална стомана за рязане на резбовани щанги M 6 – M 12.
- Обръщаеми устройства за отрязване за двойна издържливост.
- Устройства за отрязване M с високопрецизно изработени и машинно точно закръглени резбовани контури за следене на резбованата щанга при процеса на рязане по метода на CNC-обработващите центрове.
- По този начин се постига рязане по мярка, без остатъци.
- След отрязването резбованата щанга просто се завинтва в резбованата свръзка на скобата за закрепване на тръби или на гайката.
- Задвижване посредством всички REMS (освен REMS Mini-Press ACC) радиални преси и посредством подходящи радиални преси на други производители.
- Всички обозначени с * отрезни клещи M пасват и в задвижващото устройство REMS Eco-Press.
- За радиални преси на REMS (освен REMS Mini-Press ACC, REMS Mini-Press 22V AC).
Допълнителна информация
| Тегло | 2.20 кг |
|---|---|
| Обработваем диаметър | 10 мм |
| Резбовани щанги | M 6 – M 12 |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторна радиална преса REMS, Akku-Press E ACC
В наличност
SKU:
576017R220
Електрическа радиална преса REMS, Power Press SE, 572111R220
В наличност
SKU:
572111R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Ролка за тръборез REMS, Cu-INOX 3-120
В наличност
27.12 € / 53.04 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
113213R
Ръчен комплект за огъване на тръби REMS Sinus Set 10+12+14+16+18+22, 154004 R
В наличност
SKU:
154004
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-16
В наличност
SKU:
113200R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-35 S
В наличност
SKU:
113351R
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 8-35
В наличност
SKU:
113825R












