Акумулаторен ролков каналорез MILWAUKEE, M18FRGRO114-802C, 4933479789
3358.80 € / 6569.24 лв. Original price was: 3358.80 € / 6569.24 лв..2687.04 € / 5255.39 лв. Текущата цена е: 2687.04 € / 5255.39 лв..
Акумулаторна въздуходувка MILWAUKEE, M18BLBLO-0, 4933500239, без батерия
208.79 € / 408.36 лв. Original price was: 208.79 € / 408.36 лв..167.03 € / 326.68 лв. Текущата цена е: 167.03 € / 326.68 лв..
Акумулаторен ролков каналорез MILWAUKEE, M18FRGRO114-0C, 4933479788, без батерия
2998.80 € / 5865.14 лв. Original price was: 2998.80 € / 5865.14 лв..2399.05 € / 4692.13 лв. Текущата цена е: 2399.05 € / 4692.13 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933479788
Категория: Тръборези и резбонарезни машини
Етикети: MILWAUKEE, Тръборези и резбонарезни машини
Описание
Акумулаторен ролков каналорез MILWAUKEE, M18FRGRO114-0C, 4933479788, без батерия
- Първата в света преносима акумулаторна ролкова машина за каналиране повишава производителността на монтажниците на спринклерни системи и тръбни инсталатори с капацитет за каналиране на тръби от 1 ¼″ (DN32) до 4″ (DN100)
- Бързото време за настройка и пълната преносимост осигуряват ново ниво на каналиране на място, в сравнение с традиционните стационарни или ръчни инструменти
- Позволява каналиране във всички ориентации – върху вече монтирани тръби, върху стойка за тръби или стационарно в настолен режим
- Осигурява лесно и безпроблемно каналиране благодарение на интуитивните и удобни за използване контроли
- Лесен избор на размер на тръбата, материал и дебелина на стената за най-постоянни и точни резултати при каналиране
- Осигурява повтаряеми и еднакви резултати, като минимизира необходимостта от проби и корекции при каналиране на голям брой тръби
- Изключителна автономност – до 50 канала при средна тръба 2,5″ с тънка стена с една батерия M18™ FORGE™ 8Ah
- Работа със свободни ръце – инструментът се завърта и спира автоматично, за да оформи канала
- Три специални стоп бутона за допълнителна безопасност
- Позволява повтаряема работа без необходимост от допълнителни настройки, което спестява време и осигурява постоянни резултати
- Сгъваема ръкохватка, улесняваща пренасянето на инструмента на работния обект
- Гъвкава батерийна система: съвместима с всички батерии MILWAUKEE® M18™
Окомплектовка
- Без батерия
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 18.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Капацитет на тръбата | 114,3 mm |
| Диаметър на орбитата | 127 mm |
| Дебелина на стената на тръбата | 2,6 – 5,6 mm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Електрическа резбонарезна машина REMS, Amigo 2
В наличност
SKU:
540020R220
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS-202C
В наличност
SKU:
4933479242
Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS54-402C
В наличност
SKU:
4933498605
| Тегло | 4.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4.0 Ah |
| Диаметър на тръбата [mm] | 35, 42, 54 |
| Дебелина на стената на тръбата [mm] | 1.5 |
| Дължина | 322 mm |
| Макс. капацитет на рязане | 54 mm |
| Минимална повърхност за рязане на тръби | 43 mm |
| Скорост на празен ход | 330 rpm |
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-16
В наличност
SKU:
113200R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28
В наличност
SKU:
113300R
Тръборез REMS, RAS Cu-INOX 3-28 S Mini
В наличност
SKU:
113241R
Уред за отнемане на фаска REMS, REG 10-54 E, 113835R
В наличност
SKU:
113835R
Челюсти MILWAUKEE, J18 – TH16
В наличност
SKU:
4932430277












