Настолен циркуляр BOSCH, GCM 254 D, 1800 W, 0601B53000
394.80 € / 772.16 лв. Original price was: 394.80 € / 772.16 лв..329.00 € / 643.47 лв. Текущата цена е: 329.00 € / 643.47 лв..
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 635-216, 1600 W, 0601B42000
670.85 € / 1312.07 лв. Original price was: 670.85 € / 1312.07 лв..536.68 € / 1049.65 лв. Текущата цена е: 536.68 € / 1049.65 лв..
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 254, 1800 W, 0601B45000
394.80 € / 772.16 лв. Original price was: 394.80 € / 772.16 лв..329.00 € / 643.47 лв. Текущата цена е: 329.00 € / 643.47 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601B45000
Категории: Промоции, Режещи машини
Етикети: ~Промоции, BOSCH, Режещи машини
Описание
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 254, 1800 W, 0601B45000
- Идеалният избор, когато са необходими мощни и точни срезове
- 545 mm капацитет на рязане вдясно; дълбочина на рязане 80 mm направо и 55 mm под ъгъл
- 1800 W мотор с голям въртящ момент и идеален капацитет на претоварване
- Прецизността е вече лесна: здрава стоманена маса осигурява стабилност при работа
- 265 mm удължаване на масата с плъзгащо колело за по-голям обхват на рязане
- Доставя се със здрава и стабилна метална стойка, която осигурява стабилност
Окомплектовка:
-
1 x диск за циркуляр, Optiline Wood, 254 x 2,8/1,8 x 30 mm, 24Каталожен номер: 2 608 838 412
Допълнителна информация
| Тегло | 24.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Размери на масата | 555 x 555 mm |
| Обороти на празен ход | 4 300 1/min |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Банциг MAKITA DPB183Z, 18V, без батерия
В наличност
SKU:
DPB183Z
Акумулаторна ножица за метални подпори MILWAUKEE, M18STSO-0B, без батерия
В наличност
SKU:
4933492097
Акумулаторна ножица за шпилки MILWAUKEE, M18BLTRC-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933471150
Акумулаторна резачка за арматура MILWAUKEE, M18FRBCO32-502X, 4933499367
В наличност
SKU:
4933499367
Машина за рязане на плочки RYOBI, WS721S, 5133002020
В наличност
SKU:
5133002020
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 10 J, 1800 W, 0601B30500
В наличност
SKU:
0601B30500
| Тегло | 27 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1800 W |
| Диаметър на диска | 254 mm |
| Размери на масата | 642 x 634 mm |
| Обороти на празен ход | 3 650 1/min |
| Регулиране на наклона | 47 ° ляво / 2 ° дясно |
| Ø на отвора на диска за циркуляр | 30 mm |
| Дълбочина на рязане 90° | 79 mm |
| Макс. капацитет на рязане вдясно/вляво | 635/255 mm |
Настолна отрезна машина BOSCH, GTS 635-216 + GTA 560, 1600 W + подарък топка, 0601B42001
В наличност
SKU:
06013A6054
| Тегло | 22 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Номинална мощност | 1600 W |
| Диаметър на диска | 216 mm |
| Обороти на празен ход | 5.500 1/min |
| Размери на масата | 500 x 658 mm |
Ножиза за ламарина BOSCH, GSC 75-16, 750 W + подарък чорапи, 0601500500
В наличност
SKU:
06013A6052
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Честота на ходовете на празен ход* | 5 200 min-1 |
| Номинална мощност | 750 W |
| Капацитет на рязане стомана (400 N/mm²), макс. | 1,6 mm |












