Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12BSD-0, 12v, 20 nm, 4933447135
125.99 € / 246.42 лв. Original price was: 125.99 € / 246.42 лв..100.80 € / 197.15 лв. Текущата цена е: 100.80 € / 197.15 лв..
Акумулаторна бормашина/винтоверт MILWAUKEE M12FDDX-0, без батерия, 12v, 34 nm, 4933464978
254.39 € / 497.54 лв. Original price was: 254.39 € / 497.54 лв..203.50 € / 398.01 лв. Текущата цена е: 203.50 € / 398.01 лв..
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12CD-0, без батерия, 12v, 37 nm, 4933440450
213.59 € / 417.75 лв. Original price was: 213.59 € / 417.75 лв..144.00 € / 281.64 лв. Текущата цена е: 144.00 € / 281.64 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933440450
Категория: Винтоверти
Етикети: MILWAUKEE, Винтоверти, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен винтоверт MILWAUKEE M12CD-0, без батерия, 12v, 37 nm, 4933440450
- ¼″ шестостенен патронник за бърза и лесна смяна на накрайници с една ръка
- Интегриран индикатор за заряда и LED лампа
- Следенето на отделните клетки на батерията оптимизира времето за работа с инструмента и осигурява дълготрайност на акумулаторната батерия
- В ДНК на нашата платформа FUEL™ се крие нова формула за баланса на безкабелните технологии. Безчетковият мотор POWERSTATE®, акумулаторната батерия REDLITHIUM™ и интелигентната електроника REDLINK PLUS™ на MILWAUKEE® осигуряват изключителна мощност, време на работа и издръжливост
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE батерии M12™
- Индикаторът на батерията показва оставащия заряд
- Ярко LED осветление за работно пространство
- Гъвкава система за батерии: работи с всички предлагани от MILWAUKEE® M12™ батерии
Окомплектовка:
Доставя се без кутия или чанта
Допълнителна информация
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 450 / 1.700 1/min |
| Въртящ момент (Макс.) | 37 Nm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 120 LI, 2 x 2,0Ah куфар, 06019G8000
В наличност
SKU:
06019G8000
| Тегло | 0.8 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
| Обороти на празен ход | 0 – 400 / 0 – 1.500 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-30, без батерия, 06019G9002
В наличност
SKU:
06019G9002
| Тегло | 0.72 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 420 / 0 – 1.600 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 30 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 FC, без батерия, L-Boxx, 06019H3002
В наличност
SKU:
06019H3002
| Тегло | 0.59 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35 HX, без батерия, L-Boxx, 06019J9102
В наличност
SKU:
06019J9102
| Тегло | 0.57 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт BOSCH, GSR 12V-35, 2 x 3.0 Ah L-Boxx, 06019H8002
В наличност
SKU:
06019H8002
| Тегло | 0.75 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 3 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 460 / 0 – 1.750 1/min |
| Степени на въртящ момент | 20+1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 35 Nm |
Акумулаторен винтоверт RYOBI, RDD18X-0, Без батерия, 5133004985
В наличност
SKU:
5133004985
| Тегло | 1.56 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 95 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-500 / 0-2.100 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |
Акумулаторен ударен винтоверт AEG, BSB18CBLLI-502C
В наличност
SKU:
4935459396
| Тегло | 2.1 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 5 Ah |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 550 / 0 – 2100 min-1 |
| Въртящ момент (Макс.) | 75 Nm |
| Максимален диаметър на пробиване(дърво / метал / тухла) | 40 mm / 13 mm / 14 mm |
Акумулаторен ударен винтоверт RYOBI, RPD18-2C52S, 5133005526
В наличност
SKU:
5133005526
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Въртящ момент (Макс.) | 52 Nm |
| Обороти на празен ход | 0-450 / 0-1.750 1/min |
| Тип захранване | Акумулаторно |












