Резачка за тръби MILWAUKEE, M12PCSS-202C
460.79 € / 901.23 лв. Original price was: 460.79 € / 901.23 лв..368.63 € / 720.98 лв. Текущата цена е: 368.63 € / 720.98 лв..
Акумулаторен ударен гайковерт MILWAUKEE M18ONEFHIWF1-802X, 1", 4933499254
1258.80 € / 2462.00 лв. Original price was: 1258.80 € / 2462.00 лв..950.00 € / 1858.04 лв. Текущата цена е: 950.00 € / 1858.04 лв..
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M12FHAC16-502X, SDS-PLUS, 4933499185
517.19 € / 1011.54 лв. Original price was: 517.19 € / 1011.54 лв..415.00 € / 811.67 лв. Текущата цена е: 415.00 € / 811.67 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933499185
Категории: Перфоратори, Промоции
Етикети: ~Промоции, MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, M12FHAC16-502X, SDS-PLUS, 4933499185
- Акумулаторен безчетков перфоратор Milwaukee M12FHAC16-502X е със захранващо напрежение 12 V и сила на удара 1.15 J.
- Може да пробие над 60 дупки с размери 50 x 6 мм с едно зареждане на батерията.
- Разполага с мощен безчетков POWERSTATE™ мотор, осигуряващ до 3 пъти по-дълъг живот на двигателя и до 2 пъти повече време за работа.
- Работи с интелигентната система REDLINK PLUS™ за по-добра защита от претоварване и по-висока производителност.
- Максималният отвор на пробиване достига 16 мм.
Окомплектовка:
- 2 бр. акумулаторни батерии M12 HB5 – 5.0 Ah
- 1 бр. зарядно устройство C12 C
- HD куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.3 кг |
|---|---|
| Капацитет на акумулатора | 5 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Скорост на празен ход (rpm) | 0 – 1200 |
| Макс. честота на ударите (bpm) | 4410 |
| Захват на инструмент | SDS-Plus |
| Енергия на удара (j) | 1.15 |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 187-Li ONE Chuck, 0611923121
В наличност
SKU:
0611923121
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 5.0 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus, Цилиндричен, Шестостен |
| Енергия на удара | 2.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921002
В наличност
SKU:
0611921002
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, без батерия + подарък топка, 0611921001
В наличност
SKU:
06013A6027
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 DC, без батерия
В наличност
SKU:
0611919000-1
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 950 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.4 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-36 C, без батерия + подарък чорапи, 0611915021
В наличност
SKU:
06013A6029
| Тегло | 5.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 500 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Енергия на удара | 7.0 J |
Акумулаторен перфоратор MAKITA, DHR243Z, 18V, SDS – Plus, без батерия
В наличност
SKU:
DHR243Z
Перфоратор BOSCH, GBH 2-26 DFR, 0611254768
В наличност
SKU:
0611254768
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 800 W |
| Енергия на удара | 2.8 J |












