Акумулаторен безчетков винтоверт MILWAUKEE, M12BLDDRC-202C, 4933499686
227.99 € / 445.91 лв. Original price was: 227.99 € / 445.91 лв..182.39 € / 356.72 лв. Текущата цена е: 182.39 € / 356.72 лв..
Акумулаторен инструмент за сваляне на изолация на кабели MILWAUKEE, M18FCST-302CA, 4933499275
3610.80 € / 7062.11 лв. Original price was: 3610.80 € / 7062.11 лв..2888.64 € / 5649.69 лв. Текущата цена е: 2888.64 € / 5649.69 лв..
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, SDS-PLUS, M18BLHX-0X, 4933478891, без батерия
381.59 € / 746.33 лв. Original price was: 381.59 € / 746.33 лв..300.00 € / 586.75 лв. Текущата цена е: 300.00 € / 586.75 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933478891
Категория: Перфоратори
Етикети: MILWAUKEE, Перфоратори, Пробивни машини
Описание
Акумулаторен перфоратор MILWAUKEE, SDS-PLUS, M18BLHX-0X, 4933478891, без батерия
- Милуоки M18 BLHX-0X 4933478891 е мощен акумулаторен перфоратор с компактни размери, леко тегло и ергономична конструкция.
- Използва се за пробиване на бетон, тухла, зидария, дърво, метал и други.
- С него можете също да къртите плочки или да раздробявате бетон.
- Разполага с мощен и издръжлив безчетков мотор, който постига удар със сила 2.3 J.
- Патронникът е SDS-Plus, което позволява лесна и бърза смяна на работните аксесоари.
- Четирите работни режима могат да се променят лесно и бързо, чрез превключвател.
- Електронна защита на акумулаторните клетки : Да
- Безчетков мотор : Да
- Антивибрационна система : Да
- Дълбочинен ограничител : Да
Окомплектовка
- Без батерия и зарядно
- Куфар
Допълнителна информация
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18.0 V |
| Включена батерия | Без батерия |
| Пробиване в дърво/бетон | 26 mm |
| Честота на удара | 0 – 4900 уд/мин |
| Сила на удара | 2.3 J |
| Скорост на празен ход | 1400 rpm |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-26, без батерия, 0611909000
В наличност
SKU:
0611909000
| Тегло | 2.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 980 1/min |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 2.6 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 C, без батерия, 0611920000
В наличност
SKU:
0611920000
| Тегло | 3.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921002
В наличност
SKU:
0611921002
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Енергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-28 CF, 0611921003
В наличност
SKU:
0611921003
| Тегло | 3.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 8 Ah |
| Включена батерия | С батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Държач за инструменти | SDS plus |
| Eнергия на удара | 3.3 J |
Акумулаторен перфоратор BOSCH, GBH 18V-45 C, без батерия + подарък топка, 0611913120
В наличност
SKU:
06013A6031
| Тегло | 9.3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 0 – 300 1/min |
| Държач за инструменти | SDS max |
| Eнергия на удара | 12.5 J |
Акумулаторен перфоратор MAKITA, DHR243Z, 18V, SDS – Plus, без батерия
В наличност
SKU:
DHR243Z
Перфоратор BOSCH, GBH 2-28, 0611267500
В наличност
SKU:
0611267500
| Тегло | 3 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 900 1/min |
| Номинална мощност | 880 W |
| Енергия на удара | 3.2 J |
Перфоратор BOSCH, GBH 240, 0611272100
В наличност
SKU:
0611272100
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 0 – 930 1/min |
| Номинална мощност | 790 W |
| Енергия на удара | 2.7 J |












