Разпробивна машина Rems Picus S1 BASIC PACK SET, 1800 W, 580 об./мин, 32 - 162 мм., 180032R220
3396.00 € / 6642.00 лв. Original price was: 3396.00 € / 6642.00 лв..2328.00 € / 4553.17 лв. Текущата цена е: 2328.00 € / 4553.17 лв..
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181500, 32x320 мм, 1 1/4", 181500R
219.60 € / 429.50 лв. Original price was: 219.60 € / 429.50 лв..153.72 € / 300.65 лв. Текущата цена е: 153.72 € / 300.65 лв..
Диамантено пробивна машина с боркорона REMS Picus S2/3,5 Set Titan, 3420 W, 0-320/0-760 об./мин, 40-300 мм, 180030R220
6048.00 € / 11828.86 лв. Original price was: 6048.00 € / 11828.86 лв..5352.00 € / 10467.60 лв. Текущата цена е: 5352.00 € / 10467.60 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
180030R220
Категория: Диамантено пробивни машини
Етикети: REMS, Диамантено пробивни машини
Описание
Диамантено пробивна машина с боркорона REMS Picus S2/3,5 Set Titan, 3420 W, 0-320/0-760 об./мин, 40-300 мм, 180030R220
- Бормашина диамантено пробивна с боркорона REMS Picus S2/3,5 Set Titan е с мощност 3420 W, обороти 0-320/0-760 об./мин и максимален диаметър 40-300 мм.
- Бормашината за ядково пробиване с диамантени боркорони е предназначена за ядково пробиване на отвори в бетон, тухла, стоманобетон, камък, асфалт и др.
- Може да се използва за мокро и сухо пробиване, със и без охлаждане.
- Приложима е дори за работа в тесни пространства.
- Има фиксиращ пръстен, който е предназначен за бърза и лесна смяна на работната боркорона.
- Предавката е с три скорости.
- Стартирането на двигателя и пробиването протичат гладко и лесно.
- Предвидена е мултифункционална електроника с ограничител на стартовия ток за мек и деликатен старт на пробивните работи, както и автоматично ограничаване не празните обороти.
Допълнителна информация
| Тегло | 14.4 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 3420 W |
| Обороти без товар | 0-760 об./мин |
| Напрежение захранващо | 230 V |
| Захват | 1 1/4″ |
| Максимален диаметър | 300 мм |
За бранда
REMS е водещ немски производител на професионални инструменти за обработка на тръби, известен с качество, надеждност и прецизност.
В Trapkovi.bg ще откриете резачки за тръби, тръбни навивачи, пресови инструменти и аксесоари REMS, подходящи за водопроводчици, отоплителни и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на REMS за България.
Изберете инструменти REMS от Trapkovi.bg – ефективност, дълготрайност и професионално качество за всяка работа.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Диамантенопробивна бормашина BOSCH, GDB 180 WE
В наличност
SKU:
0601189800
| Тегло | 5.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 900 / 2.800 1/min |
| Номинална мощност | 2000 W |
Боркорона с диамантени сегменти REMS TDKB LS, 1 1/4″, 52×320 мм, 181504R
В наличност
SKU:
181504R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181502, 42×320 мм, 1 1/4″, 181502R
В наличност
SKU:
181502R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS 181506, 62×320 мм, 1 1/4″, 181506R
В наличност
SKU:
181506R
Диамантена боркорона за сухо пробиване REMS TDKB LS, 142×320 мм, UNC1 1/4, 181522R
В наличност
SKU:
181522R
Разпробивна машина Rems Picus S1 BASIC PACK SET, 1800 W, 580 об./мин, 32 – 162 мм., 180032R220
В наличност
SKU:
180032R220
| Тегло | 31 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Мощност | 1800 W |
| Обороти без товар | 0-580 об./мин |
| Напрежение захранващо | 230 V |
| Захват | 1 1/4″ |
| Стойност на вибрациите | 2.50 m/s2 |
| Максимален диаметър | 162 мм |
Стойка за диамантенопробивна бормашина BOSCH, GCR 350
В наличност
SKU:
0601190200
Стойка за диамантенопробивнабормашина BOSCH, GCR 180
В наличност
SKU:
0601190100












