Точков лазер BOSCH, GPL 3 G, 0601066N00
266.40 € / 521.03 лв. Original price was: 266.40 € / 521.03 лв..213.12 € / 416.83 лв. Текущата цена е: 213.12 € / 416.83 лв..
Комбиниран точков и линеен лазер BOSCH, GCL 2-15, 0601066E00
202.98 € / 396.99 лв. Original price was: 202.98 € / 396.99 лв..140.00 € / 273.82 лв. Текущата цена е: 140.00 € / 273.82 лв..
Точков лазер BOSCH, GPL 5 G, 0601066P00
316.80 € / 619.61 лв. Original price was: 316.80 € / 619.61 лв..253.44 € / 495.69 лв. Текущата цена е: 253.44 € / 495.69 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601066P00
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Точков лазер BOSCH, GPL 5 G, 0601066P00
- Неговите зелени лазерни точки предлагат до 4 пъти по-добра видимост в сравнение с червените точки
- Устойчива конструкция издържа на тежки условия: гумиран корпус с вдлъбнати лещи, защита срещу прах и водни пръски IP65
- Бързо и сигурно захващане благодарение на вградена въртяща се стойка със силни магнити
Окомплектовка:
-
Чанта
-
2 x батерия 1,5 V LR6 (AA)
Допълнителна информация
| Тегло | 0.35 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Токозахранване | 2 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.35 mm/m* |
| Проекция | 5 точки |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир AEG, CLG220-B
В наличност
SKU:
4935472253
Лазерен нивелир AEG, CLG330-K
В наличност
SKU:
4935472255
Лазерен нивелир BOSCH, AdvancedLevel 360, 0603663B06
В наличност
SKU:
0603663B06
| Тегло | 0.52 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.4 mm/m |
| Работен обхват | 24 m |
| Токозахранване | 4 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Ъгъл на отваряне | 120° |
Лазерен нивелир LEICA, LINO 2LS, 848435
В наличност
SKU:
848435
Лазерен нивелир LEICA, LINO L6G-S, 918977
В наличност
SKU:
918977
Лазерен нивелир MILWAUKEE, M12CLL4P-0C CROSS LINE 4P. LASER XXX
В наличност
SKU:
4933479202
| Тегло | 4.356 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Видим работен диапазон [m] | 38 |
| Проекция на лазера | 1x хоризонтална, 1x вертикална, 2x точки на отвес и 2x хоризонтални точки |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
Лазерен нивелир комплект със статив BOSCH, UniversalLevel 3, 0603663905
В наличност
SKU:
0603663905
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.5 mm/m |
| Работен обхват | 10 m |
| Токозахранване | 3 x 1.5V / LR6 (AA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир, зелен лазер RYOBI, RBCLLG1, 5133004864
В наличност
SKU:
5133004864












