Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 C, 0601063R00
603.60 € / 1180.54 лв. Original price was: 603.60 € / 1180.54 лв..482.88 € / 944.43 лв. Текущата цена е: 482.88 € / 944.43 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 C, 0601063R01
663.60 € / 1297.89 лв. Original price was: 663.60 € / 1297.89 лв..525.00 € / 1026.81 лв. Текущата цена е: 525.00 € / 1026.81 лв..
Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 C, без батерия
675.60 € / 1321.36 лв. Original price was: 675.60 € / 1321.36 лв..540.48 € / 1057.09 лв. Текущата цена е: 540.48 € / 1057.09 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
0601063R03
Категория: Лазерни Нивелири
Етикети: BOSCH, Измервателна техника, Лазерни Нивелири
Описание
Линеен лазер BOSCH, GLL 3-80 C, без батерия
- Много прецизното CAL Guard следене и използване с дистанционно управление с Bluetooth®-свързания смартфон чрез приложение
- Високата зрителна яснота е осигурена от диоди с голяма мощност
- 3 x 360° линии позволяват приложения с едновременно хоризонтално и вертикално нивелиране за високоефективна работа
Окомплектовка:
-
Чанта
-
Лазерна мишена
-
Универсален държач BM 1 ProfessionalКаталожен номер: 0 601 015 A01
-
L-BOXX 136Каталожен номер: 1 600 A01 2G0
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 0.9 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Измервателен диапазон* | 30 m |
| Токозахранване | 12 V литиево-йонна акумулаторна батерия. 4 x 1.5-V-LR6 (AA) |
| Точност на нивелиране* | ± 0.2 mm/mᵃ/** |
| Проекция | 3 x 360° линии |
За бранда
Bosch е световен лидер в производството на професионални електроинструменти, известен със своето немско качество, надеждност и иновации.
В Trapkovi.bg, като официален вносител на Bosch, ще откриете пълна гама професионални машини от синята серия Bosch – бормашини, перфоратори, винтоверти, ъглошлайфи, мултиинструменти и измервателна техника.
Инструментите Bosch Professional (синя серия) са създадени за интензивна работа, прецизност и дълъг експлоатационен живот, което ги прави предпочитан избор за строителни фирми, монтажници и индустриални специалисти.
Открий Bosch EXPERT – новият клас с най-висока производителност.
Резултат от новаторски проучвания и модерни технологии, електроинструментите и консумативите Bosch EXPERT са създадени за професионалисти с най-високи изисквания.
Повече мощност, повече издръжливост, повече увереност при всяка задача.
Тръпкови са сред ексклузивните дистрибутори, които предлагат Bosch EXPERT.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Лазерен нивелир BOSCH, Atino II, 0603663A03
В наличност
SKU:
0603663A03
| Тегло | 0.28 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.3° |
| Работен обхват | 2.2 m |
| Токозахранване | 1 x 1.5V LR6 (AA) |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo
В наличност
SKU:
0603663521-1
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Работен диапазон, прибл | 10 m |
| Точност на измерване | ± 0.8 mm/m |
| Диапазон на нивелиране | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo green, 0603663C02
В наличност
SKU:
0603663C02
| Тегло | 0.27 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.6 mm/m |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Ъгъл на отваряне | 85 ° |
| Резба на статива | 1/4″ |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo III, 0603663503
В наличност
SKU:
0603663503
| Тегло | 0.22 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Цвят на лазерната линия | червен |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
Лазерен нивелир BOSCH, Quigo Plus, 0603663602
В наличност
SKU:
0603663602
| Тегло | 0.28 кг |
|---|---|
| Клас на лазера | 2 |
| Точност на измерване** | ± 0.8 |
| Измервателен диапазон* | ± 4 ° |
| Токозахранване | 2 x 1.5V (AAA) |
| Цвят на лазерната линия | червен |
Лазерен нивелир MILWAUKEE, L4CLL-301C
В наличност
SKU:
4933478098
| Тегло | 3.19 кг |
|---|---|
| Точност [mm|m] | 0.3 |
| Проекция на лазера | 1x вертикален, 1x хоризонтален |
| Класификация на лазера | Клас 2 |
| Диапазон на самонивелиране (°) | 4 |
| Детектор на работен диапазон [m] | 50 / 100 |
| Време на самонивелиране [s] | 3 |
| Клас на защита IP | 54 |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Капацитет на батерията | 3 Аh |
| Включена батерия | С батерия |
Лазерен нивелир, зелен лазер RYOBI, RBCLLG1, 5133004864
В наличност
SKU:
5133004864
Лазерен нивелир, червен лазер RYOBI, RBCLLR1, 5133004863
В наличност
SKU:
5133004863












