Алуминиев нивелир SOLA, AZM 150
105.53 € / 206.40 лв. Original price was: 105.53 € / 206.40 лв..86.53 € / 169.24 лв. Текущата цена е: 86.53 € / 169.24 лв..
Мини нивелир SOLA, R100 green SOLA
16.80 € / 32.86 лв. Original price was: 16.80 € / 32.86 лв..13.78 € / 26.95 лв. Текущата цена е: 13.78 € / 26.95 лв..
Измервателен триъгълник SOLA, RS 18
16.44 € / 32.15 лв. Original price was: 16.44 € / 32.15 лв..13.48 € / 26.36 лв. Текущата цена е: 13.48 € / 26.36 лв..
Описание
Измервателен триъгълник SOLA, RS 18
- Мултифункционалният прав ъгъл SOLA е изработен от висококачествен алуминий и е идеален за измерване на скосове при стандартни и оребрени греди. С прецизно градирани скали в милиметри и сантиметри, той осигурява лесно и точно пренасяне на измервания.
- Този инструмент съчетава множество функции: служи като линийка, прав и остър ъгъл, ъгломер, водач за трион, инструмент за маркиране и измерване на ъгли на греди. Вграден ограничител позволява прецизно маркиране на 90° и 45°. С размери 185 x 185 x 262 мм, този инструмент е практичен и удобен за всякакви строителни задачи.
Допълнителна информация
| Тегло | 0.190 кг |
|---|---|
| Дължина | 177 mm |
| Височина | 262 mm |
| Материал | алуминий |
| Приложение | за измерване на ъгли |
| Измерван ъгъл | 90°, 45° |
За бранда
SOLA е водещ производител на професионални нивели и ролетки, известен с немско качество, прецизност и надеждност.
В Trapkovi.bg ще откриете водещи нивелири, ролетки SOLA и аксесоари, идеални за строителство, дървообработване и професионални измервателни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на SOLA за България.
Изберете инструменти SOLA от Trapkovi.bg – точност, издръжливост и удобство за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Амперклещи BOSCH, GMC 600-15, 0601077600
В наличност
SKU:
0601077600
| Тегло | 0.827 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 600 V |
| Резолюция на AC напрежение | 0,1 V |
| Точност на AC напрежение | ± 1,2 % + 5 |
| AC ток | 600 A |
| Резолюция на AC ток | 0.1 A |
| Точност на AC ток | ± 1.8% + 5 |
| DC напрежение | 600 V |
| Клас на безопасност | CAT III 600 V / CAT IV 300 V |
| IP защита | IP54 |
| Диапазон на непрекъснатост | 600 Ω |
| Откриване на прекъсване на кабела | Не |
Измерител на влажност за материали BOSCH, EXPERT EXMM3-17, 0601078300
В наличност
418.80 € / 819.10 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601078300
| Тегло | 0.19 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Работна температура | -20 – 50 °C |
| Измервателен диапазон за влагата | 5% – 95%RH |
| Точност на измерване на температура | ± 1 °C |
| Дълбочина на измерване | 0-30 mm |
Тестер за напрежение BOSCH, EXPERT EXVT1000-17, 0601077700
В наличност
154.80 € / 302.76 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
0601077700
| Тегло | 0.401 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| AC напрежение | 1 000 V |
| DC напрежение | 1 000 V |
| Непрекъснатост | Да |
| IP защита | IP65 |
| Клас на безопасност | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Тип дисплей | LCD обърнат |
| Светлина на фенерче | Да |
| Звукова обратна връзка | Да |
| Обратна връзка чрез вибрация | Да |
| Тестване на полярност | Да |
| Тестване за фазова последователност | Да |
| Тестване на еднополюсна фаза | Да |
| Зареждане на връзка чрез натискане на бутон | Да |
| RCD изключващ | Да |
| Откриване на прекъсване на кабела | Да |
Дигитален термо-хигрометър, BOSCH, GDH 1-17, 0601078400
В наличност
SKU:
0601078400
| Тегло | 0.180 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Защита срещу прах и водни пръски | IP 65 |
| Тип дисплей | TFT LCD |
| Размер на дисплея | 2.0″ |
| Работна температура | -20 – 50 °C |
| Температура на съхранение | -20 – 70 °C |
| Акумулаторна батерия, брой | 2 |
| Измервателен диапазон за влагата | 5% – 95%RH |
| Точност на измерване на влажност | ±2,5 % относителна влажност (5 % до 90 % относителна влажност) |
| Температурен измервателен диапазон | -20 °C до +50 °C |
Измервателно колело BOSCH, GWM
В наличност
SKU:
0601074100
Електронен уред за измерване на налягане и плътност REMS, P7-TD C Set, 611060 R220
В наличност
2652.00 € / 5186.86 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
611060
| Тегло | 4.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Мощност | 4.8 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah |
| Вътрешен сензор за налягане | ≤ 0,1 MPa / 1 bar |
| Интегрирана въздушна помпа | за изпитване на херметичност до ≤ 150 hPa/mbar |
Телескопичен прът MILWAUKEE, Laser Mounting Pole
В наличност
SKU:
4932479205
Телескопична подпора BESSEY, STE250
В наличност
SKU:
STE250












