Пръстеновиден фрезер/боркорона за магнитна бормашина MILWAUKEE, HSS ø32 x 50 mm
108.50 € / 212.21 лв. Original price was: 108.50 € / 212.21 лв..92.23 € / 180.39 лв. Текущата цена е: 92.23 € / 180.39 лв..
Проходно свредло BOSCH, PRO SDS max-9 Break Through, 45 x 450 x 600 mm, 1618596455
271.50 € / 531.01 лв. Original price was: 271.50 € / 531.01 лв..217.30 € / 425.00 лв. Текущата цена е: 217.30 € / 425.00 лв..
Акумулаторен тример MILWAUKEE, M18FBCU-802 FORGE, 18 V, FORGE 8 Ah, 40 см, 4933499211
961.20 € / 1879.94 лв. Original price was: 961.20 € / 1879.94 лв..768.96 € / 1503.96 лв. Текущата цена е: 768.96 € / 1503.96 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933499211
Категория: Тримери
Етикети: MILWAUKEE, Градинска техника, Тримери
Описание
Акумулаторен тример MILWAUKEE, M18FBCU-802 FORGE, 18 V, FORGE 8 Ah, 40 см, 4933499211
- Акумулаторен тример Milwaukee M18FBCU-802 FORGE е с 18 V напрежение и работи с батерия REDLITHIUM FORGE с капацитет 8 Ah.
- Диаметърът на косене е 40 см и е снабден е с острие с 4 лъча, с размер 23 см.
- Има скорост на празен ход 0 – 6200 об/мин, общата дължина на уреда е 183 см и е подходящ за почистване на трева, плевели, гъсти храсти и фиданки с диаметър до 3 см.
- Разполага с 2 режима за избор на скорост, позволяващи максимална производителност или удължено време на работа.
- Батериите REDLITHIUM FORGE са най-мощните батерии, с най-бързо зареждане и най-дълъг живот.
- Те са с устойчив корпус за повишена защита срещу излагане на масла, греси и разтворители.
Окомплектовка:
- 2 бр. батерии M18 FORGE- 8 Ah
- 1 бр. зарядно устройство M12-18 FC
- Шпула
- Острие за косене
- Двоен колан за рамо
- 2 бр. предпазители
Допълнителна информация
| Тегло | 4.9 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 8 Ah |
| Диаметър на косене | 40 см |
| Острие | 23 см |
| Дебелина на острието | 2.4 мм |
| Скорост на празен ход | 0 – 6200 об/мин |
| Дължина | 183 см |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен телескопичен тример RYOBI, RY18PLA-0, 5133004575, без батерия
В наличност
SKU:
5133004575
Акумулаторен Тример MAKITA DUM604ZX, 18V, 160 mm, без батерия
В наличност
SKU:
DUM604ZX
Акумулаторен тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 18V-26, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1C06
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Акумулаторен тример за трева BOSCH, UniversalGrassCut 18V-23-450, без батерия
В наличност
SKU:
06008C1G04
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Диаметър на рязане (корда) | 23 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, EasyGrassCut 26
В наличност
SKU:
06008C1J01
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 12.500 1/min |
| Номинална мощност | 280 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 26 cm |
Електрически тример за трева BOSCH, ART 30
В наличност
SKU:
06008A5400
| Тегло | 2.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Обороти на празен ход | 9.500 1/min |
| Номинална мощност | 550 W |
| Диаметър на рязане (корда) | 30 cm |
Моторни коса HUSQVARNA, 135R
В наличност
SKU:
966604802
| Тегло | 8.96 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 18.5 in |
| Ширина на косене (cm) | 47 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 2.1 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 34.6 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 1.3 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 20.3 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.6 l |
| OEM Диск | Multi 300-3 |
| OEM Самар | Стандартен двоен самар |
| Мощност (hp) | 1.7 hp |
| Мощност (kw) | 1.3 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 113 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 98 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | T35 M12 |
Моторни коса HUSQVARNA, 525RX
В наличност
510.00 € / 997.47 лв.
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
SKU:
966776801
| Тегло | 6.1 кг |
|---|---|
| Ширина на косене | 17.7 in |
| Ширина на косене (cm) | 45 cm |
| Обем на цилиндъра (куб/инч) | 1.55 куб. инча |
| Обем на цилиндъра (cm) | 25.4 cm |
| Макс. мощност (Дефинирана от производителя) (kw) | 1 kW |
| Обем на бензиновия резервоар (fl oz) | 17.25 fl oz |
| Обем на бензиновия резервоар (l) | 0.51 l |
| OEM Диск | Grass 255-4 |
| OEM Самар | Balance 35 |
| Мощност (hp) | 1.34 hp |
| Мощност (kw) | 1 kW |
| Вид гориво | Бензин |
| Идентификационен номер на модела на продукта | PM20380313 |
| Ниво на шума, гарантирано (LWA) | 106 dB(A) |
| Налягане на шума, усещано от оператора | 93 dB(A) |
| OEM Тримерна глава | T35 M10 |












