Акумулаторен телбод RYOBI, R18ST50-0, без батерия, 5133004496
156.90 € / 306.87 лв. Original price was: 156.90 € / 306.87 лв..122.20 € / 239.00 лв. Текущата цена е: 122.20 € / 239.00 лв..
Мини тонколонка RYOBI, RBTM18-0, без батерия, 5133005000
58.29 € / 114.01 лв. Original price was: 58.29 € / 114.01 лв..50.62 € / 99.00 лв. Текущата цена е: 50.62 € / 99.00 лв..
Тонколонка RYOBI, RBT18-0, без батерия, 5133004999
110.44 € / 216.00 лв. Original price was: 110.44 € / 216.00 лв..81.30 € / 159.01 лв. Текущата цена е: 81.30 € / 159.01 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
5133004999
Категория: Радио устройства
Етикети: RYOBI, Радио устройства
Описание
Тонколонка RYOBI, RBT18-0, 5133004999
- Безжичната тонколонка съчетава два първокласни високоговорителя с обща мощност 20 W за супер ясно и отчетливо качество на звука при различни обеми.
- Интегрирана Bluetooth безжична технология за изключителна гъвкавост за поточно предаване на пълно аудио от разстояние до повече от 25 метра.
- Иновативната басрефлексна тръба подобрява здравината на стрийминг звуците.
- 2 Amp USB зарядно устройство зарежда много преносими електронни устройства, включително смартфони.
- Светодиодът на борда показва захранването и състоянието на Bluetooth връзката.
Окомплектовка:
без батерия
Допълнителна информация
| Тегло | 1.6 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Мощност | 20 W |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Включена батерия | Без батерия |
За бранда
RYOBI е световноизвестен производител на професионални и хоби електроинструменти, известен с иновации, качество и удобство при работа.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти RYOBI, подходящи за строителство, ремонт и домашни проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на RYOBI за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти RYOBI от Trapkovi.bg – надеждност, ефективност и прецизност за професионалисти и любители.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-0, без батерия, 5133002852
В наличност
SKU:
5133002852
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, R18AG7-140S, 5133004231
В наличност
SKU:
5133004231
| Тегло | 2.2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 4 Ah |
| Обороти на празен ход | 11.000 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | С батерия |
Акумулаторен Ъглошлайф RYOBI, RAG18X-0, без батерия, 5133005011
В наличност
SKU:
5133005011
| Тегло | 2 кг |
|---|---|
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Обороти на празен ход | 9.200 min-1 |
| Диаметър на диска | 125 mm |
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
Акумулаторно радио AEG, BR1218C-0, без батерия
В наличност
SKU:
4935451539
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-2 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A3000
| Тегло | 2.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
Акумулаторно радио BOSCH, GPB 18V-5 C, без батерия
В наличност
SKU:
06014A4000
| Тегло | 8.8 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Радиочестотен обхват FM | 87,5 – 108 MHz |
| Номинална мощност на усилвателя (при захранване от мрежата)* | 40 W |
Акумулаторно радио с Bluetooth RYOBI, RR18-0, без батерия, 5133005598
В наличност
SKU:
5133005598
Радио MILWAUKEE, M18RC-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933446639












