Акумулаторен мултифункционален инструмент Milwaukee, M18FMT-502X, 18 V, 5 Ah, 4933478492
766.80 € / 1499.73 лв. Original price was: 766.80 € / 1499.73 лв..613.44 € / 1199.78 лв. Текущата цена е: 613.44 € / 1199.78 лв..
Акумулаторен компресор Milwaukee, M12BI-0, 12 V, 8.27 бара, 24.9 л/мин, 4933464124, без батерия
188.38 € / 368.44 лв. Original price was: 188.38 € / 368.44 лв..114.00 € / 222.96 лв. Текущата цена е: 114.00 € / 222.96 лв..
Акумулаторен мултифункционален инструмент Milwaukee, M12FMT-422X, 12V, 4933472239
502.78 € / 983.35 лв. Original price was: 502.78 € / 983.35 лв..375.00 € / 733.44 лв. Текущата цена е: 375.00 € / 733.44 лв..
Курс: 1 EUR = 1.95583 BGN
Код:
4933472239
Категория: Мултифункционални инструменти
Етикети: MILWAUKEE, Мултифункционални инструменти
Описание
Акумулаторен мултифункционален инструмент Milwaukee, M12FMT-422X, 12V, 4933472239
- Milwaukee M12FMT-422X е мощен и компактен 12V акумулаторен мултифункционален инструмент с безчетков мотор POWERSTATE™, предлагащ висока скорост на рязане и регулируеми обороти за прецизна работа.
- Комплектът включва две батерии с капацитет 2 Ah и 4 Ah, зарядно устройство и куфар за съхранение и транспортиране, осигурявайки ви всичко необходимо за незабавна работа.
- Висока производителност: Безчетковият POWERSTATE мотор осигурява бързо и ефективно рязане дори и в твърди материали.
- Превъзходен контрол: Регулируемите обороти (10 000 – 20 000 об/мин) позволяват прецизна работа според нуждите на материала.
- Бърза и лесна смяна на консумативи: Системата FIXTEC позволява смяна на остриета без нужда от допълнителни инструменти.
- Гъвкавост: Инструментът е съвместим с всички батерии Milwaukee M12, което ви дава свобода при избора на захранване.
- Вградено LED осветление: Осигурява отлична видимост на работната повърхност дори при слабо осветление.
- Издръжливост: Интелигентната система REDLINK PLUS предпазва инструмента и батерията от претоварване.
Окомплектовка
- Шестостенен ключ- 1бр
- Батерия- 2бр., 2Ah и 4Ah.
- Зарядно устройство- 1бр
- Куфар- 1бр
Допълнителна информация
| Тегло | 1.7 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Напрежение на акумулатора | 12 V |
| Включена батерия | С батерия |
| Капацитет на акумулаторната батерия | 2 Ah + 4 Ah |
| Скорост на празен ход | 10000-20000 об/мин |
| Ъгъл на осцилация наляво/надясно | 1.8° ляво/дясно за бързо рязане. |
За бранда
MILWAUKEE е световноизвестен производител на професионални електроинструменти и акумулаторна техника, известен с мощност, издръжливост и иновации.
В Trapkovi.bg ще откриете бормашини, винтоверти, ъглошлайфи, перфоратори и акумулаторни инструменти MILWAUKEE, подходящи за строителство, ремонт и индустриални проекти.
Trapkovi.bg е официален дистрибутор на MILWAUKEE за България и оторизиран сервиз за гаранционно и извънгаранционно обслужване на Bosch, Makita, Ryobi, Milwaukee и AEG.
Изберете инструменти MILWAUKEE от Trapkovi.bg – надеждност, качество и дълъг живот за професионалисти и майстори.
*Покупка на изплащане
Всички стоки над 100лв. могат да бъдат разсрочени на месечни вноски. При финализиране на поръчката си имате възможност да изберете плащане на вноски чрез TBI bank или Уникредит. Информирайте се за текущите ни промоционални предложения при покупка на изплащане, обявени в уебсайта.
Важна информация
Промоционалната цена на този артикул е валидна до изчерпване на количествата.
Свързани продукти
Акумулаторeн мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 185-LI, без батерия, 06018G2020
В наличност
SKU:
06018G2020
| Тегло | 1.2 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Акумулаторно |
| Включена батерия | Без батерия |
| Напрежение на акумулатора | 18 V |
| Честота на вибрациите на празен ход* | 20.000 min-1 |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,7 ° |
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, C12MT-0, без батерия
В наличност
SKU:
4933427180
Акумулаторен мултифункционален инструмент MILWAUKEE, C12MT-202B
В наличност
SKU:
4933441710
Акумулаторен мултишлайф MILWAUKEE, M12FCOT-422X, с батерии, зарядно, куфар и аксесоари
В наличност
SKU:
4933464619
Мултифункционален инструмент BOSCH, GOP 30-28 set, 300 W, 0601237000
В наличност
SKU:
0601237000
| Тегло | 1.5 кг |
|---|---|
| Тип захранване | Електрическо |
| Вибрации на празен ход* | 8.000 – 20.000 min-1 |
| Номинална мощност | 300 W |
| Ъгъл на осцилация, вляво и вдясно | 1,4 ° |
Мултифункционален инструмент DREMEL, 3000 (3000-1/25 EZ)
В наличност
SKU:
F0133000JS
Мултифункционален инструмент DREMEL, 4250 (4250- 3/45)
В наличност
SKU:
F0134250JF
Мултифункционален инструмент MILWAUKEE, M18FMT-0X, без батерия
В наличност
SKU:
4933478491












